![]() |
Vand bmw e30
2 Attachment(s)
De vanzare bmw e30 325ix an 88 culoare gri , full electric, trapa elec, abs , sherpisori , 4000 de euro sau variante de preferat e36
..relatii la [email protected] |
Re: Vand bmw e30
up---------
|
Re: Vand bmw e30
.....................................
|
Re: Vand bmw e30
up , negociabil
|
Re: Vand bmw e30
..............
|
Re: Vand bmw e30
vreau poze de la interior......masina arata bine la prima vedere. Poti da mai mutle detalii despre masina si evolutia ei....
|
Re: Vand bmw e30
un nr de telefon ai?
|
Re: Vand bmw e30
6 Attachment(s)
astea sunt toate pozele care le am..sunt mai vechi, masina o vand doar pt ca nu sunt in tara ... daca nu o vand pana in august, ramane la mine
|
Re: Vand bmw e30
ti-am dat un mail ,se poate un raspuns?ms
|
Re: Vand bmw e30
....................
|
Re: Vand bmw e30
salut sunt baiatul de la care lai cumparat , am un e46 din 99' si asi vrea bomboana mea inapoi :( ce zici facem un schimb ? 0731106126
|
Re: Vand bmw e30
lasa si u un nr de tel
|
Re: Vand bmw e30
salut polo s-ar putea sa vin in tara peste 2 saptamani , te caut eu daca e? ce diferenta vrei? pune si tu niste poze
|
Re: Vand bmw e30
upppp..............
|
Re: Vand bmw e30
.............................
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:48. |
- Copyright 2026 4Tuning