Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Vand bmw e30 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/84144-vand-bmw-e30.html)

xGeorge 12-07-08 21:50

Vand bmw e30
 
2 Attachment(s)
De vanzare bmw e30 325ix an 88 culoare gri , full electric, trapa elec, abs , sherpisori , 4000 de euro sau variante de preferat e36
..relatii la [email protected]

xGeorge 14-07-08 12:23

Re: Vand bmw e30
 
up---------

xGeorge 16-07-08 13:31

Re: Vand bmw e30
 
.....................................

xGeorge 20-07-08 21:20

Re: Vand bmw e30
 
up , negociabil

xGeorge 22-07-08 13:50

Re: Vand bmw e30
 
..............

crywolf 22-07-08 14:57

Re: Vand bmw e30
 
vreau poze de la interior......masina arata bine la prima vedere. Poti da mai mutle detalii despre masina si evolutia ei....

Maroo 22-07-08 17:10

Re: Vand bmw e30
 
un nr de telefon ai?

xGeorge 22-07-08 20:46

Re: Vand bmw e30
 
6 Attachment(s)
astea sunt toate pozele care le am..sunt mai vechi, masina o vand doar pt ca nu sunt in tara ... daca nu o vand pana in august, ramane la mine

da_joint 24-07-08 12:58

Re: Vand bmw e30
 
ti-am dat un mail ,se poate un raspuns?ms

xGeorge 26-07-08 16:06

Re: Vand bmw e30
 
....................

polo 27-07-08 19:49

Re: Vand bmw e30
 
salut sunt baiatul de la care lai cumparat , am un e46 din 99' si asi vrea bomboana mea inapoi :( ce zici facem un schimb ? 0731106126

polo 27-07-08 19:51

Re: Vand bmw e30
 
lasa si u un nr de tel

xGeorge 27-07-08 21:25

Re: Vand bmw e30
 
salut polo s-ar putea sa vin in tara peste 2 saptamani , te caut eu daca e? ce diferenta vrei? pune si tu niste poze

xGeorge 29-07-08 14:36

Re: Vand bmw e30
 
upppp..............

xGeorge 08-08-08 13:37

Re: Vand bmw e30
 
.............................


All times are GMT +2. The time now is 20:48.

- Copyright 2026 4Tuning