Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   cumpar vw bora (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/83475-cumpar-vw-bora.html)

cmasaiu 06-07-08 21:31

cumpar vw bora
 
Care are oasemenea machetuta la o scara mai mare o cumpar astept oferte

canon 06-07-08 22:36

Re: cumpar vw bora
 
3 Attachment(s)
Vw Bora 1:18
daca vrei la 350 ron + transport din partea mea
da-mi id-ul de mess sa vorbim

just_machete 06-07-08 23:34

Re: cumpar vw bora
 
canon dami id tau de mess ca vad ca aduci machete tari;)

canon 07-07-08 00:04

Re: cumpar vw bora
 
mke_7494 este idul

Andrei1994 07-07-08 10:39

Re: cumpar vw bora
 
VW Jetta stii ceva daca exista si daca poti aduce si la ce pret?

canon 07-07-08 16:01

Re: cumpar vw bora
 
cam 400 ron
jetta

just_machete 07-07-08 17:33

Re: cumpar vw bora
 
ce machete 1:18 dinastea mai rare la care sa se deschida toate 4 usile poti aduce?

canon 07-07-08 21:28

Re: cumpar vw bora
 
vorbesc cu un prieten din china si iti spun daca pot sa aduc...eu v-am spus ca exista si un pret orientativ

vn-08-nen 05-04-09 15:02

Re: cumpar vw bora
 
Salut poti sa aduci o bora macheta ? astept un pret si niste detalii , de firma , poze eventual :) ms mult

Decodat 05-04-09 15:21

Re: cumpar vw bora
 
Un Golf IV 1/18 China Model la ca-ti bani poti aduce?


All times are GMT +2. The time now is 08:17.

- Copyright 2026 4Tuning