![]() |
va rog sa ma ajutati
salut,am o intrebare:care si-a inmatriculat recent vreun urs?
eu am gasit un ursulet break din '94 cu numere de anglia si nuj la ce euro se incadreaza si nuj dak sa-l iau sau nu.va rog din suflet sa ma ajutati.multumesc |
Re: va rog sa ma ajutati
nimeni nu ma ajuta?
|
Re: va rog sa ma ajutati
urs in 94? nu prea cred...poate un E36(pisica)....
|
Re: va rog sa ma ajutati
Am vazut si eu 316 touring din '94 si mi se pare ca e euro 2dar cel mai sigur ar fi sa mergi sa intrebi la RAR.
Dar am vazut multe pe mobile.de la preturi bune,de ce sa iei de GB? |
Re: va rog sa ma ajutati
pt ca mi-l da cu 850 euro.in germania sub 1500 nu am vazut,plus ca e impecabil
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:16. |
- Copyright 2026 4Tuning