Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   va rog sa ma ajutati (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/83358-rog-ajutati.html)

marius bmw 04-07-08 22:26

va rog sa ma ajutati
 
salut,am o intrebare:care si-a inmatriculat recent vreun urs?
eu am gasit un ursulet break din '94 cu numere de anglia si nuj la ce euro se incadreaza si nuj dak sa-l iau sau nu.va rog din suflet sa ma ajutati.multumesc

marius bmw 06-07-08 20:34

Re: va rog sa ma ajutati
 
nimeni nu ma ajuta?

manolica76 06-07-08 20:49

Re: va rog sa ma ajutati
 
urs in 94? nu prea cred...poate un E36(pisica)....

piratu_volvo 06-07-08 20:53

Re: va rog sa ma ajutati
 
Am vazut si eu 316 touring din '94 si mi se pare ca e euro 2dar cel mai sigur ar fi sa mergi sa intrebi la RAR.
Dar am vazut multe pe mobile.de la preturi bune,de ce sa iei de GB?

marius bmw 06-07-08 22:55

Re: va rog sa ma ajutati
 
pt ca mi-l da cu 850 euro.in germania sub 1500 nu am vazut,plus ca e impecabil


All times are GMT +2. The time now is 21:16.

- Copyright 2026 4Tuning