Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Se intampla in Romania (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/83298-intampla-romania.html)

zonkerino 04-07-08 12:16

Se intampla in Romania
 
ia uitati aici cum se ocupa proprietarul acestei masini de `averea` lui:lol::lol::lol::lol::lol:

only in romania, damn it!!!

https://www.220.ro/Spalatorie_pentru_...lux-90602.html

22VIN 04-07-08 12:22

Re: Se intampla in Romania
 
poate dupa ce a luat lambo-u nu i-au mai ramas bani sa-l spele, cine stie:))

ANM 04-07-08 13:03

Re: Se intampla in Romania
 
asta nu e lambo ala facut varza pe dorobanti?

ariel 06-07-08 08:04

Re: Se intampla in Romania
 
poate nu are timp.
eu am stat si 2 ore la coada la spalatorie.

pHlow 06-07-08 22:45

Re: Se intampla in Romania
 
Quote:

Originally Posted by ANM (Post 1628843)
asta nu e lambo ala facut varza pe dorobanti?


OFF: era alb

ON: poate nu era al lui si pur si simplu facea un film la "misto" .. e prea de tot ... omul e filmat inainte sa inceapa sa spele masina...

~Ada~ 07-07-08 23:28

Re: Se intampla in Romania
 
Si eu zic ca e la misto,mi-e greu sa cred asa ceva,chiar si in Romania,prea mare orgoliu sa faci asa ceva,mai degraba o lasi murdara decat sa te expui asa sa te mai si filmeze copii de la bloc;)

Gabi 08-07-08 11:34

Re: Se intampla in Romania
 
zonkerino, dacă mai deţii filmuleţe amuzante, să ştii că există un topic unde se pot posta.

Nu mai face cāte un topic pentru fiecare film īn parte !


All times are GMT +2. The time now is 18:15.

- Copyright 2026 4Tuning