![]() |
Se intampla in Romania
ia uitati aici cum se ocupa proprietarul acestei masini de `averea` lui:lol::lol::lol::lol::lol:
only in romania, damn it!!! https://www.220.ro/Spalatorie_pentru_...lux-90602.html |
Re: Se intampla in Romania
poate dupa ce a luat lambo-u nu i-au mai ramas bani sa-l spele, cine stie:))
|
Re: Se intampla in Romania
asta nu e lambo ala facut varza pe dorobanti?
|
Re: Se intampla in Romania
poate nu are timp.
eu am stat si 2 ore la coada la spalatorie. |
Re: Se intampla in Romania
Quote:
OFF: era alb ON: poate nu era al lui si pur si simplu facea un film la "misto" .. e prea de tot ... omul e filmat inainte sa inceapa sa spele masina... |
Re: Se intampla in Romania
Si eu zic ca e la misto,mi-e greu sa cred asa ceva,chiar si in Romania,prea mare orgoliu sa faci asa ceva,mai degraba o lasi murdara decat sa te expui asa sa te mai si filmeze copii de la bloc;)
|
Re: Se intampla in Romania
zonkerino, dacă mai deţii filmuleţe amuzante, să ştii că există un topic unde se pot posta.
Nu mai face cāte un topic pentru fiecare film īn parte ! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:15. |
- Copyright 2026 4Tuning