![]() |
Ce masini au iesenii ?
hai sa spunem aici ce masina are fiecare iesean !
doar cateva detalii adik medel,an de fabricatie, modificari facute ... |
Opel Calibra (YCE sau mai bine zis TEO)
Audi A4 (MODJO) Pejou' 307 (Alex) Daewoo Cielo (TheSinner sau SIN) VW Golf 4 (golf4tunat) VW Golf4 VW Golf 3 VW Golf 2 (BigMan) Opel Vectra BMW \"ursuletz\" BMW X5 si multe altele dar nu am avut timp sa le retin pe toate de moment ce voi avea pozele vom vedea ... |
bine ma.. si unde sunt totzi astia? dc nu intra pe forum?
|
cauta-i si ii vei gasi !
sunt pe automotorclub caci sunt ieseni si nu sunt eu in masura sa le zic lor masinile TOPIC CLOSED ! |
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning