Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Ce masini au iesenii ? (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/832-masini-iesenii.html)

IS 18 BOG 01-04-04 11:52

Ce masini au iesenii ?
 
hai sa spunem aici ce masina are fiecare iesean !
doar cateva detalii adik medel,an de fabricatie, modificari facute ...

IS 18 BOG 09-04-04 08:01

Opel Calibra (YCE sau mai bine zis TEO)
Audi A4 (MODJO)
Pejou' 307 (Alex)
Daewoo Cielo (TheSinner sau SIN)
VW Golf 4 (golf4tunat)
VW Golf4
VW Golf 3
VW Golf 2 (BigMan)
Opel Vectra
BMW \"ursuletz\"
BMW X5
si multe altele dar nu am avut timp sa le retin pe toate de moment ce voi avea pozele vom vedea ...

ESPinoza 09-04-04 11:46

bine ma.. si unde sunt totzi astia? dc nu intra pe forum?

IS 18 BOG 09-04-04 14:06

cauta-i si ii vei gasi !
sunt pe automotorclub caci sunt ieseni
si nu sunt eu in masura sa le zic lor masinile

TOPIC CLOSED !


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning