![]() |
1 oct 2005 protest impotriva pretului benzinei
Aceasta este o actiune de protest impotriva preturilor exagerate la
derivatele din petrol! Se refera la indemnul general de a nu cumpara benzina pe data de 1 Octombrie 2005. Cresterea constanta a pretului benzinei creeaza o crestere a tensiunii si groazei. E ultimul moment in care putem reactiona. Toti sunteti invitati sa participati la aceasta intiativa. Momentul cheie este 1 Octombrie 2005. Daca in acea zi niciunde nu se va vinde benzina, piata va deveni mai atenta. Trebuie sa devenim constienti ca avem puterea, trebuie doar sa o folosim. Mijloacele moderne de comunicare ne ajuta sa avertizam cat mai multe persoane despre aceasta miscare, asa ca raspanditi vestea cat mai larg. Alimentati cu benzina inainte sau dupa 1 Octombrie, dar nu in acea zi!! Cu aceasta actiune putem demonstra magnatilor petrolului ca milioane de oameni s-au saturat sa-si goleasca buzunarele!! Participati!! Informati cat mai multi prieteni si cunoscuti de pe forumul BMWclub.ro (catalincfc30) sper sa fie pus 'sticky' pe toate topicurile, multumesc. |
mai e un topic :) https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=11310
|
al meu e mai frumos :yes:
|
protestam ce sa ii facem
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:09. |
- Copyright 2026 4Tuning