Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

adi28 30-06-08 17:50

Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
8 Attachment(s)
Buna, in continuare va voi prezenta cateva poze cu noul kit de logan, realizat de Prostreet Baia Mare.Voi pune poze incepand de la faza de proiect si terminand cu poze cu barile vopsite.Pozele vor vorbi de la sine.

Mentionez ca masina nu e inca gata, va fi gata in aproximativ 2 saptamani, oricum va mai tin la curent cu poze din evolutia tuningului.Sper ca masina sa fie pe gustul tuturor.;)

adi28 30-06-08 18:03

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
2 Attachment(s)
scuze pentru postari succesive, dar mai am ceva poze de pus.Scuze inca odata

adi28 30-06-08 18:14

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
6 Attachment(s)
inca cateva poze.
Mentionez ca bara e pusa provizoriu pe masina, nu e inca fixata si urmeaza sa se puna in ea plasa neagra tip fagure

spark88 30-06-08 21:57

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Deci am ramas gura casca ....foarte frumos noul kit....poate ma incriu si eu :D:D

b-02-rtd 01-07-08 01:00

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
graaaaaaaaaaaaaaaaav :D

strik3ru 01-07-08 01:03

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Si mie imi place. La prima vedere chair vine bine pe Logan.

b-02-rtd 01-07-08 01:04

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by strik3ru (Post 1622447)
Si mie imi place. La prima vedere chair vine bine pe Logan.

vine perfect...n-am cuvinte :) gj

mareo 01-07-08 13:35

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Frumos kitu:D sa vedem pozele cu masina terminata si atunci ne vom putea da cu parerea mai bine;) Bafta!..

adi28 01-07-08 16:03

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
merci mult de aprecieri.Saptamana viitoare va fi gata masina , cu tuningul montat pe ea.Va tin la curent cu poze

iuly_007 02-07-08 13:22

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
hai cu pozele!!!!!!!!! :) :) :)

Norby89 02-07-08 15:59

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
frumoasa. va iesi super :D asteptam pozee:D

ynp_46 02-07-08 23:41

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Daca ar fi sa vindeti...cat ar fi pretul?pt spoiler fata+spate?

W Y P 03-07-08 12:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
foarte frumos kit-ul.....felicitari....un pret ?

adi28 03-07-08 22:44

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
poi tot kitul, din spusele celor de la prostreet, va fi in jur de 25 milioane, nevopsit

Yackone 03-07-08 23:21

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
adi tu nu cumva esti propietarul may-ului???:?:;)


All times are GMT +2. The time now is 23:55.

- Copyright 2026 4Tuning