![]() |
Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
8 Attachment(s)
Buna, in continuare va voi prezenta cateva poze cu noul kit de logan, realizat de Prostreet Baia Mare.Voi pune poze incepand de la faza de proiect si terminand cu poze cu barile vopsite.Pozele vor vorbi de la sine.
Mentionez ca masina nu e inca gata, va fi gata in aproximativ 2 saptamani, oricum va mai tin la curent cu poze din evolutia tuningului.Sper ca masina sa fie pe gustul tuturor.;) |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
2 Attachment(s)
scuze pentru postari succesive, dar mai am ceva poze de pus.Scuze inca odata
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
6 Attachment(s)
inca cateva poze.
Mentionez ca bara e pusa provizoriu pe masina, nu e inca fixata si urmeaza sa se puna in ea plasa neagra tip fagure |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Deci am ramas gura casca ....foarte frumos noul kit....poate ma incriu si eu :D:D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
graaaaaaaaaaaaaaaaav :D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Si mie imi place. La prima vedere chair vine bine pe Logan.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Frumos kitu:D sa vedem pozele cu masina terminata si atunci ne vom putea da cu parerea mai bine;) Bafta!..
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
merci mult de aprecieri.Saptamana viitoare va fi gata masina , cu tuningul montat pe ea.Va tin la curent cu poze
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
hai cu pozele!!!!!!!!! :) :) :)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
frumoasa. va iesi super :D asteptam pozee:D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Daca ar fi sa vindeti...cat ar fi pretul?pt spoiler fata+spate?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
foarte frumos kit-ul.....felicitari....un pret ?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
poi tot kitul, din spusele celor de la prostreet, va fi in jur de 25 milioane, nevopsit
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
adi tu nu cumva esti propietarul may-ului???:?:;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:55. |
- Copyright 2026 4Tuning