![]() |
> Scuter Furat Nr Inregistrare Mizil - Ph 119 Pe 30.06.2008
4 Attachment(s)
Furat in data de 30.06.2008 din ploiesti str democratiei, din curtea clubului "conac" intre orele 3-4 dimineata. Scuterul este cel din poze, se ofera recompensa substantiala pt. gasirea lui. Scuterul rula in ploiesti.
rog comunitatea 4tuning ploiesti sa ma informeze in caz ca il vad sau sa sune la politie (a fost declarat furat acum 2 ore) 0752088588 alex multumesc |
Re: > Scuter Furat Nr Inregistrare Mizil - Ph 119 Pe 30.06.2008
frate imi pare rau sa te dezamagesc dar slabe sanse sa il mai gasesti ... oricum io iti urez multa bafta .... !!
|
Re: > Scuter Furat Nr Inregistrare Mizil - Ph 119 Pe 30.06.2008
Hahahaha ce ma bucur :))) Cum ai facut tu cu banii nostri din comenzile tale pe net ca am avut incredere in tine si s-a ales prafu :))) ! D-zeu dragutu E sus si vede !!! Meriti
|
Re: > Scuter Furat Nr Inregistrare Mizil - Ph 119 Pe 30.06.2008
Ma javra tu ceri ajutorul oamenilor sa recuperezi scuteru dupa ce tu ai dat atatea tepe la oameni cu comenzile tale de pe eastbay?Oameni buni nu il ajutati pe acest nenorocit pt ca are de dat sute de milioane la oameni.Asta trebuie bagat la puscarie nu ajutat!
|
Re: > Scuter Furat Nr Inregistrare Mizil - Ph 119 Pe 30.06.2008
ce tare.... ti-au luat scuterul ca razbunare pt tepe !!! Cauta printre cunoscuti ;-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:39. |
- Copyright 2026 4Tuning