Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/82714-tuningul-viata-prioritate-prima-masina-modificata-politiei.html)

HOT 29-06-08 21:55

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
Bravo...mai ca imi vine sa ma transfer la piatra...

RapJustin 29-06-08 21:57

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
Suntem mandri ca avem o persoana ca alin si lui ii sunt alocate toate multumirile pentru aceasta masina, si celor care au sponsorizat proiectul.! multa bafta in continuare!!!

boy_wonder 29-06-08 22:09

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
Hmmm.. Nu inteleg rostul led-urilor (sa nu ziceti ca au rol de design pentru ca sunt urate rau) si nu inteleg de ce pe jante scrie POLICE atata timp cat pe masina si in masina scrie POLITIA? Sau daca nu vorbim/scriem catusi de putin in engleza nu suntem asa importanti/interesanti? Sau poate jantele sunt facute de firma Police?! (hahaha)

PH 33 RNR 29-06-08 22:16

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
Daca si politia isi modifica harburile,sper ca nu au nimic in potriva se le modificam si noi...

casp3r 29-06-08 22:22

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
bv lor.un proiect care merila luat si de altii.bv inca o data

stecherro 29-06-08 22:25

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
felicitari!!!bravo lume asa mai merge!repect

NT33EXE 29-06-08 22:37

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
foarte tare!
am vazut azi masina la salonul auto.
este intr-adevar ceva deosebit.
initiativa aceasta este demna de toata aprecierea. la fel si efortul depus de toti cei implicati in realizarea proiectului.
mai mult ca sigur ca actiunea s-a vrut a fi o promovare a tuningului si a ceea ce tine de el, in sensul bun al cuvantului si, totodata, atragerea atentiei asupra faptului ca nimic nu este mai important decat viata si ca toti trebuie sa fim mai responsabili cand ne aflam la volan sau pe motor.

bineinteles ca indeitul acestui eveniment a dat nastere la discutii de tot felul.
parerea mea este ca mesajul care trebuie inteles este dincolo de aparente...

iar pentru "entuziasti", din informatiile obtinute la fata locului, la salon, de la politisti, am aflat ca masina se va intoarce "in serviciu" doar dupa ce isi va recapata forma originara, fara modificari, intrucat acestea nu corespund standardelor de echipare prevazute pentru masinile din dotarea politiei romane.

BRAVO TUTUROR!!!

Sp1ky 29-06-08 22:45

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
e chiar ceva de necrezut:O:O:O

morpheusmaster 29-06-08 23:15

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
Quote:

am aflat ca masina se va intoarce "in serviciu" doar dupa ce isi va recapata forma originara, fara modificari, intrucat acestea nu corespund standardelor de echipare prevazute pentru masinile din dotarea politiei romane
Adica acum....o fac bucati??? ...mdah...cam asta spune tot parerea mea...si nu mai trebuie sa completez nimic...adica...HAI FACEM TUNING!!!! NOOOOOOOOOOOT!!!!...boon...da acu in loc sa o faca praf la loc...mai bine o cumpara cineva asa tunata (fara POLICE stikers) si de $ isi iau sepcarii un alt vento...mi se pare bataie de joc fata de munca depusa la ea... In alte tari...masinile de politie care sunt tunate dupa nu sunt facute la loc...sunt lasate asa...pe cat am fost de entuziasmat ca exista asa o masina...pe atat de dezamagit is acum ca aflu ca acest gest a fost facut doar de fatada. (probabil pentru salonul auto...solutie de marketing...
Quote:

Cu ce atragem lumea la salon??/ Pai hai facem 1 masina de politie tunata...booon booon...pai si dupa?? O facem praf la loc...
)

PACAT

golidix 29-06-08 23:28

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
nici ei nu stiu ce vor pana la urma....pt marketing nu are cum ca ar insemna sa ne incurajeze sa modificam.... deci e doar de fatada,nici nu pot sa imi dau seama pt ce au mai facut proiectu asta... / ?? /

ByAlin 29-06-08 23:36

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
Quote:

Originally Posted by NT33EXE (Post 1620158)
foarte tare!
am vazut azi masina la salonul auto.
este intr-adevar ceva deosebit.
initiativa aceasta este demna de toata aprecierea. la fel si efortul depus de toti cei implicati in realizarea proiectului.
mai mult ca sigur ca actiunea s-a vrut a fi o promovare a tuningului si a ceea ce tine de el, in sensul bun al cuvantului si, totodata, atragerea atentiei asupra faptului ca nimic nu este mai important decat viata si ca toti trebuie sa fim mai responsabili cand ne aflam la volan sau pe motor.

bineinteles ca indeitul acestui eveniment a dat nastere la discutii de tot felul.
parerea mea este ca mesajul care trebuie inteles este dincolo de aparente...

iar pentru "entuziasti", din informatiile obtinute la fata locului, la salon, de la politisti, am aflat ca masina se va intoarce "in serviciu" doar dupa ce isi va recapata forma originara, fara modificari, intrucat acestea nu corespund standardelor de echipare prevazute pentru masinile din dotarea politiei romane.

BRAVO TUTUROR!!!

asteptam sa vedem ce zice conducerea de la Bucuresti
noi speram sa primim Ok-iul si sa ducem acest proiect la bun sfirsit

ESPinoza 29-06-08 23:50

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
felicitari pt alin si comunitatea din piatra neamt!

death_race 29-06-08 23:52

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
deci e incredibil...surprinzator

sony_cristi 29-06-08 23:57

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
Felicitari By Alin la cat mai multe realizari ;) !!! Mult Succes !

nutzuXXL 30-06-08 00:02

Re: Tuningul si viata au prioritate! Prima masina modificata a Politiei
 
tare ... oricum , un inceput . macar acum poate nu se mai iau de noi ca avem nu stiu ce roate sau bari custom :)) .

sa speram ca vor urma si niste "piste" daca tot "viata are prioritate" !!!


All times are GMT +2. The time now is 13:37.

- Copyright 2024 4Tuning