![]() |
[Vand] mai multe machete
6 Attachment(s)
1. 1962 VW Microbus T1; Welly 1/18; nou in cutie-120ron
2. 1962 VW Microbus T1 Sliding Sunroof Edition;1/18 Road Signature; nou-110ron 3. Lancia Delta HF Integrale 8V; 1/18 Sun Star; nou in cutie-100ron 4. SALEEN S7; 1/18 Motor Max; nou in cutie; 70ron 5. Chrysler ME FOUR TWELVE; 1/18 Motor Max; 80ron 6. 2006 Chevy Camaro Concept; 1/18 JadaToys; 200ron |
Re: Vand mai multe machete
vrei 300 pe primele 3?
|
Re: Vand mai multe machete
300ron+ transportul si e ok!Daca doresti scrie-mi pe PM adresa si cum vrei sa le trimit(posta sau curier).
|
Re: Vand mai multe machete
pai tu nu esti din miami?
|
Re: Vand mai multe machete
acum sunt in TM(timisoara,Ronamia)
|
Re: Vand mai multe machete
ok, e foarte bine atunci.imi poti trimite lancia. de restu am bani peste 2 saptamani. ai adresa pe pm. sa o trimiti prin posta. sa-mi dai id tau sa discutam ceva
|
Re: Vand mai multe machete
7 Attachment(s)
7. Aston Martin DB9; Solido;nou-100ron
8. Aston Martin DBR9; Solido; nou-100ron 9. Audi A8; MotorMax;nou-60ron 10.Jeep Willys; Solido; nou-90ron 11.Citroen T.A. 15CV;Bburago 1/24;nou-30ron 12.Automodel Nitro 4x4 off road marca REEALY,scara 1/8,putin folosit(aprox 1 rezervor),rodajul nu e teminat-800ron negociabil |
Re: Vand mai multe machete
Quote:
|
Re: Vand mai multe machete
Mult mai jos nu pot merge,fa-mi o oferta.
|
Re: Vand mai multe machete
6 Attachment(s)
1. Lancia Aurelia - 50ron
2. Jaguar E Type - 70ron 3. Corvette C5 - 60ron 4. Ferrari F40 - 40ron 5. Ferrari F1 (1/24) - 30ron |
8 Attachment(s)
1. VW Bus 1962 (1/24) - 90ron
2. Alpine A110 ( nu are rotile originale) - 80ron 3. Porsche Cayenne Turbo - 90ron 4. Peugeot 407 Silhouette - 70ron 5. Aston Martin DB7 - 75ron 6. Chrysler 300C Custom( nu are rotile originale) - 110ron 7. BMW seria 7 - 60ron 8. Sylverado (1/24) - 110ron |
Re: Vand mai multe machete
ferrari F40 e 1/18 ? ma intereseaza pentru usa dreapta ...
|
Re: Vand mai multe machete
A8 mai e valabil??
|
Re: Vand mai multe machete
a8`u si seria 7`le le lasi la 115ron?
|
Re: Vand mai multe machete
sal seria 7 il iau eu!!!!!!!!!!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:02. |
- Copyright 2026 4Tuning