Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [Vand] mai multe machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/82632-vand-machete.html)

deyan56 28-06-08 02:58

[Vand] mai multe machete
 
6 Attachment(s)
1. 1962 VW Microbus T1; Welly 1/18; nou in cutie-120ron
2. 1962 VW Microbus T1 Sliding Sunroof Edition;1/18 Road Signature; nou-110ron
3. Lancia Delta HF Integrale 8V; 1/18 Sun Star; nou in cutie-100ron
4. SALEEN S7; 1/18 Motor Max; nou in cutie; 70ron
5. Chrysler ME FOUR TWELVE; 1/18 Motor Max; 80ron
6. 2006 Chevy Camaro Concept; 1/18 JadaToys; 200ron

just_machete 30-06-08 09:21

Re: Vand mai multe machete
 
vrei 300 pe primele 3?

deyan56 30-06-08 16:23

Re: Vand mai multe machete
 
300ron+ transportul si e ok!Daca doresti scrie-mi pe PM adresa si cum vrei sa le trimit(posta sau curier).

just_machete 01-07-08 21:56

Re: Vand mai multe machete
 
pai tu nu esti din miami?

deyan56 01-07-08 22:05

Re: Vand mai multe machete
 
acum sunt in TM(timisoara,Ronamia)

just_machete 02-07-08 19:26

Re: Vand mai multe machete
 
ok, e foarte bine atunci.imi poti trimite lancia. de restu am bani peste 2 saptamani. ai adresa pe pm. sa o trimiti prin posta. sa-mi dai id tau sa discutam ceva

deyan56 03-07-08 02:28

Re: Vand mai multe machete
 
7 Attachment(s)
7. Aston Martin DB9; Solido;nou-100ron
8. Aston Martin DBR9; Solido; nou-100ron
9. Audi A8; MotorMax;nou-60ron
10.Jeep Willys; Solido; nou-90ron
11.Citroen T.A. 15CV;Bburago 1/24;nou-30ron
12.Automodel Nitro 4x4 off road marca REEALY,scara 1/8,putin folosit(aprox 1 rezervor),rodajul nu e teminat-800ron negociabil

MIRCAT 03-07-08 04:32

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by deyan56 (Post 1626399)
7. Aston Martin DB9; Solido;nou-100ron
8. Aston Martin DBR9; Solido; nou-100ron
9. Audi A8; MotorMax;nou-60ron
10.Jeep Willys; Solido; nou-90ron
11.Citroen T.A. 15CV;Bburago 1/24;nou-30ron
12.Automodel Nitro 4x4 off road marca REEALY,scara 1/8,putin folosit(aprox 1 rezervor),rodajul nu e teminat-800ron negociabil

fa-mi un pret la aston martin dbr9 si maine ti l-am si luat!!!astept un pm de la tine!!!

deyan56 03-07-08 11:08

Re: Vand mai multe machete
 
Mult mai jos nu pot merge,fa-mi o oferta.

deyan56 15-07-08 20:08

Re: Vand mai multe machete
 
6 Attachment(s)
1. Lancia Aurelia - 50ron
2. Jaguar E Type - 70ron
3. Corvette C5 - 60ron
4. Ferrari F40 - 40ron
5. Ferrari F1 (1/24) - 30ron

deyan56 15-07-08 20:32

8 Attachment(s)
1. VW Bus 1962 (1/24) - 90ron
2. Alpine A110 ( nu are rotile originale) - 80ron
3. Porsche Cayenne Turbo - 90ron
4. Peugeot 407 Silhouette - 70ron
5. Aston Martin DB7 - 75ron
6. Chrysler 300C Custom( nu are rotile originale) - 110ron
7. BMW seria 7 - 60ron
8. Sylverado (1/24) - 110ron

Madalyn Boss 15-07-08 21:23

Re: Vand mai multe machete
 
ferrari F40 e 1/18 ? ma intereseaza pentru usa dreapta ...

CrisTian enzo 15-07-08 21:30

Re: Vand mai multe machete
 
A8 mai e valabil??

quick_silver 15-07-08 23:03

Re: Vand mai multe machete
 
a8`u si seria 7`le le lasi la 115ron?

rekin 16-07-08 09:44

Re: Vand mai multe machete
 
sal seria 7 il iau eu!!!!!!!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning