![]() |
LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
5 Attachment(s)
"I put Lamborghini doors on that Es-ca-lade"
Asa zicea rapper-ul 50 Cent intr-un videoclip de-al sau in timp ce conducea un Escalade cu usile deschise, bineinteles in sus. Dar de aceasta data, textul nu se potriveste, masina in cauza fiind un Mercedes-Benz GL. Kit-ul LSD este oferit de tunerul german ART si probabil ca va impresiona pe oricine. Si nu atat kit-ul in sine, ci masina pe care se afla. Probabil ca acum si cei de la ART canta ceva in genul 'we put Lamborghini doors on that Mercedes GL'. |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Fara suparare dar kitul mi se pare tiganesc iar LSD-ul nu se potriveste de nicio culoare.
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
e frumos nu ai ce zice..ca ne-am saturat de masini americane cu usile in sus prin videoclipurile la toti..sa vedem acum care e primu care adopta in videoclipul sau acest model...
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
replici de petale pt audi, hehehehhehe
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
imi place chiar daca multi zic ca e tiganesc, daca apari cu asa ceva oriunde ai fi faci senzatie, insa prefer niste croame pe 24' decat jantele care sunt pe a2 a poza
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
nu prea merg usile Lambo pe Mercedesu asta
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
pe o asemenea masina nu prea dau bine LSD-urile, este o masina masiva totusi
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
este reusit pentru cei care prefera asa ceva
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Agresiva, imi place, dar parca ar merge alte jante...
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
me like this car!
e reusita si mai tiganesti mi se par masinile alea kitchoase cu 11000 de culori si briz-brizuri fara rost. masina este neagra, este masiva, ft ft ft ft autoritara, si cu body asta arata mijto iar partea cu usile e o chestiune de gust. sal'tare |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Desi nu prea sunt de acord cu LSD`uri pe orice masina, cu atat mai putin pe o masina ca GL`u, pot spune ca arata bine. Cu un singur lucru insa nu sunt deloc de acord : cate 3 proiectoare? Deja 2 erau multe, de acum ART se intrece.. vom vedea in curand cate 4 proiectoare in fiecare parte ?
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
LSD-uri p asa ceva ...totusi....si oare chiar era nevoie de 3 proiectoare pe fiecare parte? :?:
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Quote:
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
prea tare mashina:X:X
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
flowe power
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:35. |
- Copyright 2026 4Tuning