Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/82091-lsd-uri-mercedes-benz-gl.html)

boy_wonder 23-06-08 18:01

LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
5 Attachment(s)
"I put Lamborghini doors on that Es-ca-lade"

Asa zicea rapper-ul 50 Cent intr-un videoclip de-al sau in timp ce conducea un Escalade cu usile deschise, bineinteles in sus. Dar de aceasta data, textul nu se potriveste, masina in cauza fiind un Mercedes-Benz GL. Kit-ul LSD este oferit de tunerul german ART si probabil ca va impresiona pe oricine. Si nu atat kit-ul in sine, ci masina pe care se afla. Probabil ca acum si cei de la ART canta ceva in genul 'we put Lamborghini doors on that Mercedes GL'.

UNLORD 23-06-08 18:19

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Fara suparare dar kitul mi se pare tiganesc iar LSD-ul nu se potriveste de nicio culoare.

jacksoon 23-06-08 18:48

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
e frumos nu ai ce zice..ca ne-am saturat de masini americane cu usile in sus prin videoclipurile la toti..sa vedem acum care e primu care adopta in videoclipul sau acest model...

db50rin 23-06-08 18:59

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
replici de petale pt audi, hehehehhehe

dogy_10 23-06-08 19:20

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
imi place chiar daca multi zic ca e tiganesc, daca apari cu asa ceva oriunde ai fi faci senzatie, insa prefer niste croame pe 24' decat jantele care sunt pe a2 a poza

ciprian.20 23-06-08 21:08

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
nu prea merg usile Lambo pe Mercedesu asta

steffan 23-06-08 21:18

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
pe o asemenea masina nu prea dau bine LSD-urile, este o masina masiva totusi

83 kys 23-06-08 21:30

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
este reusit pentru cei care prefera asa ceva

emy_brabus 23-06-08 22:15

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Agresiva, imi place, dar parca ar merge alte jante...

sir_sanjei 23-06-08 23:44

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
me like this car!
e reusita si mai tiganesti mi se par masinile alea kitchoase cu 11000 de culori si briz-brizuri fara rost.
masina este neagra, este masiva, ft ft ft ft autoritara, si cu body asta arata mijto iar partea cu usile e o chestiune de gust.
sal'tare

SV25MBN 23-06-08 23:52

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Desi nu prea sunt de acord cu LSD`uri pe orice masina, cu atat mai putin pe o masina ca GL`u, pot spune ca arata bine. Cu un singur lucru insa nu sunt deloc de acord : cate 3 proiectoare? Deja 2 erau multe, de acum ART se intrece.. vom vedea in curand cate 4 proiectoare in fiecare parte ?

Marius_mym89 24-06-08 01:10

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
LSD-uri p asa ceva ...totusi....si oare chiar era nevoie de 3 proiectoare pe fiecare parte? :?:

babau88 24-06-08 10:57

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Quote:

Originally Posted by UNLORD (Post 1608325)
Fara suparare dar kitul mi se pare tiganesc iar LSD-ul nu se potriveste de nicio culoare.

mai aveai sa zici k tzigani au inventat tuning'ul :))) .Chiar faci furori cu o masina k asta !!

adrian46 24-06-08 11:16

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
prea tare mashina:X:X

vacaroz 24-06-08 11:29

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
flowe power


All times are GMT +2. The time now is 20:35.

- Copyright 2026 4Tuning