Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb BMW E30 323 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/81857-bmw-e30-323-a.html)

DJ_SMK 20-06-08 22:21

BMW E30 323
 
Bmw 323 E30 Coupe
Motor 2300 cm2
150 Hp de fabrica
Consum 10 � 12 Mers normal in oras in timpul zilei
An fabricatie 85
Km reali 198.000
Servo frana
Trapa manuala
Oglinzi electrice incalzite
Geamuri HELIOMATE de fabrica
Faruri Hella

Parte Tuning :
Telescoape Sport FK 60/40 ( folosite 300 Km)
Arcuri Sport FK 60/40 ( folosite tot 300 Km)
Bara stabilizatoare fata Jom
Spoiler Fata SEIDL
Spoiler Spate SEIDL
Praguri Rieger GTS
Jante BORBET A pe 16 J7,5 fata si J9 spate cu Gume fata 215/40/16 si spate 215/55/16
Vopsea GRI CARBON perlat
Evacuare Rapida Borla cap coada Full Inox
Volan sport

Alte Accesorii :
Mp3 player Sony
Statie DLS 250 Watt RMS
Subwoofer Magnat

La masina se mai dau urmatoarele set jante Clasice din aliaj BMW pe 14 cu gume , spoiler fata Mtech 1 plastic , praguri Kamei plastic , spoiler spate Plastic si tot odata se maid au si 4 arcuri cu 4 telescoape standard In stare buna.

Se DA LA SCHIMB NUMAI PE PISIK sau seria 5

poze : http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...00-175708.html

DJ_SMK 23-08-08 15:46

Re: E30 323
 
Pret Nou 3200 !!!!

ANM 24-08-08 11:50

Re: E30 323
 
schimb cu masina de la semnatura??:D

DJ_SMK 26-08-08 08:08

Re: E30 323
 
In principiu merge dar e vb de dif ... iar diferenta nu prea am sa dau sry..

ANM 26-08-08 11:17

Re: E30 323
 
ok...te mai gandesti..:)

DJ_SMK 25-09-08 21:05

Re: E30 323
 
nu vrea nima un ursake :)

jakal 26-09-08 01:05

Re: E30 323
 
te aranjeaza?
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...3i-212644.html

RSK 26-09-08 13:53

Re: E30 323
 
te_ar interesa un schimb? https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/90873-vw-golf-g60.html

DJ_SMK 26-09-08 20:29

Re: E30 323
 
In principiu ma intereseaza 5-r dar as vrea ceva mai multe detalii despre el
sper sa fie ok la serii si sa nu aibe probleme ... eu vreau sa dau o masina buna pe o alta masina tot buna....

daca ati putea sami ziceti si consumutile estimative .. la bmw cat si la golf..

Merci

RSK 27-09-08 04:15

Re: E30 323
 
crede-ma ca este o masina buna. consuma cam 10-12 in oras mers normal(si nu exagerz cu nimic)si mi-a luat pana la munte si inapoi 7.5.serii si tot sunt ok

jakal 27-09-08 14:53

Re: E30 323
 
5-arul nu are nici o problema...la serii nici atat accept verificare RAR....jantele sint omologate,trecute in carte si talon....

mai multe detalii la 0766-671407.........

salut

DJ_SMK 02-10-08 21:51

Re: E30 323
 
PRET 3200

Masina are seriile ok stare foarte buna!!

URGENT sau schimb cu pisik !! cu sau fara numere de RO

DJ_SMK 05-10-08 20:14

Re: E30 323
 
UP!!!

DJ_SMK 09-10-08 23:15

Re: E30 323
 
UP!!

Nimeni Nimeni interesat !!

DJ_SMK 09-11-08 11:06

Re: E30 323
 
pret nou 3100 Euro


All times are GMT +2. The time now is 06:48.

- Copyright 2026 4Tuning