![]() |
BMW E30 323
Bmw 323 E30 Coupe
Motor 2300 cm2 150 Hp de fabrica Consum 10 � 12 Mers normal in oras in timpul zilei An fabricatie 85 Km reali 198.000 Servo frana Trapa manuala Oglinzi electrice incalzite Geamuri HELIOMATE de fabrica Faruri Hella Parte Tuning : Telescoape Sport FK 60/40 ( folosite 300 Km) Arcuri Sport FK 60/40 ( folosite tot 300 Km) Bara stabilizatoare fata Jom Spoiler Fata SEIDL Spoiler Spate SEIDL Praguri Rieger GTS Jante BORBET A pe 16 J7,5 fata si J9 spate cu Gume fata 215/40/16 si spate 215/55/16 Vopsea GRI CARBON perlat Evacuare Rapida Borla cap coada Full Inox Volan sport Alte Accesorii : Mp3 player Sony Statie DLS 250 Watt RMS Subwoofer Magnat La masina se mai dau urmatoarele set jante Clasice din aliaj BMW pe 14 cu gume , spoiler fata Mtech 1 plastic , praguri Kamei plastic , spoiler spate Plastic si tot odata se maid au si 4 arcuri cu 4 telescoape standard In stare buna. Se DA LA SCHIMB NUMAI PE PISIK sau seria 5 poze : http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...00-175708.html |
Re: E30 323
Pret Nou 3200 !!!!
|
Re: E30 323
schimb cu masina de la semnatura??:D
|
Re: E30 323
In principiu merge dar e vb de dif ... iar diferenta nu prea am sa dau sry..
|
Re: E30 323
ok...te mai gandesti..:)
|
Re: E30 323
nu vrea nima un ursake :)
|
Re: E30 323
te aranjeaza?
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...3i-212644.html |
Re: E30 323
te_ar interesa un schimb? https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/90873-vw-golf-g60.html
|
Re: E30 323
In principiu ma intereseaza 5-r dar as vrea ceva mai multe detalii despre el
sper sa fie ok la serii si sa nu aibe probleme ... eu vreau sa dau o masina buna pe o alta masina tot buna.... daca ati putea sami ziceti si consumutile estimative .. la bmw cat si la golf.. Merci |
Re: E30 323
crede-ma ca este o masina buna. consuma cam 10-12 in oras mers normal(si nu exagerz cu nimic)si mi-a luat pana la munte si inapoi 7.5.serii si tot sunt ok
|
Re: E30 323
5-arul nu are nici o problema...la serii nici atat accept verificare RAR....jantele sint omologate,trecute in carte si talon....
mai multe detalii la 0766-671407......... salut |
Re: E30 323
PRET 3200
Masina are seriile ok stare foarte buna!! URGENT sau schimb cu pisik !! cu sau fara numere de RO |
Re: E30 323
UP!!!
|
Re: E30 323
UP!!
Nimeni Nimeni interesat !! |
Re: E30 323
pret nou 3100 Euro
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:48. |
- Copyright 2026 4Tuning