![]() |
PTC Racing
Nu stiu ce este cu acest club. Am vazut pe mai multe masini scris. Sper sa nu pic de prost si sa fie un club mai vechi de care eu sa nu stiu, dar totusi intreb.
|
Re: PTC Racing
Este Un "club" Facut Numai Intre Prieteni Ca Sa Ne Recunoastem Pe Strada :d
|
Re: PTC Racing
sunt majoritatea de la mine din cartier! Piticu,dany,afk,lol,bmv nu???
|
Re: PTC Racing
vedeti baieti,aveti grija sa nu cumva sa dati bani multi pentru sigla pe care o folositi...nu de alta dar arata la fel cu cea a MR-ului...si din cate stiu ei au sigla inregistrata la osim...
voi aveti un caine ei au o masina...si doamne fereste...va o zic ca pe un sfat prietenesc ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:54. |
- Copyright 2026 4Tuning