![]() |
VAND: XBOX Classic
Model 1.6 - 2005 - modat software, kit-ul contine:
* HDD: 40GB + 10GB ( original ) * Cablu alimentare * Cablu Video RCA * Adaptor RCA>SCART * Adaptor Video COMPONENT + SDPIF/OUT ( Optical ) * Game adaptor ( 2RCA->3 Jack, pentru sisteme 5.1, emulare STEREO pe toate canalele ) * Cablu optic 1m * Gamepad model S, original * 2 jocuri originale Consola este in perfecta stare, atat estetic cat si functional, nu accept schimburi, am nevoie de bani. Sta degeaba in sofonier, mi-a trecut febra jocurilor, acum cu munca nici nu mai am timp de asa ceva, las pe altcineva sa se bucure de ea. Are instalat XBOX Media-Center cu o gramada de aplicatii, emulatoare si jocuri. Inca o data tin sa aduc la cunostiinta ca NU accept schimburi. Va multumesc ! |
Re: VAND: XBOX Classic
Am aprecia daca ne-ai da si un pret. :)
|
Re: VAND: XBOX Classic
Quote:
Pret: 450 Lei ( negociabil ) |
Re: VAND: XBOX Classic
Sus cu xbox
|
Re: VAND: XBOX Classic
uppppppppp
|
Re: VAND: XBOX Classic
Salut!
Scuza-ma pentru ce iti voi scrie acum am citit atent dar nu am bani.... Am un PSP (portabil) negru , slim , card de 2 GB , jocuri pe el )most wanted , prince of persia , god of war , nfs underground , yetty sports , dragon ball Z 1 shi 2. Daca te intereseaza da-mi un beep sau sunama la nr de tel.0752093668 sa facem un schimb stiu ce ai scris mai sus dar nu am bani ca e pomana la banii astia ..... PSP ca al meu daca il cauti pe net nu gasesti mai jos de 6 milioane.... dar nu imi mai place vreau XBOX ca nu am avut pana acum si as vrea sa il incerc sa vad cam ce grafica - configuratie are ca si consola .... pls suna-ma sa vb sau da-mi un beep tel mai sus... |
| All times are GMT +2. The time now is 07:02. |
- Copyright 2026 4Tuning