Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND: XBOX Classic (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/81154-vand-xbox-classic.html)

thorium232 14-06-08 17:17

VAND: XBOX Classic
 
Model 1.6 - 2005 - modat software, kit-ul contine:

* HDD: 40GB + 10GB ( original )
* Cablu alimentare
* Cablu Video RCA
* Adaptor RCA>SCART
* Adaptor Video COMPONENT + SDPIF/OUT ( Optical )
* Game adaptor ( 2RCA->3 Jack, pentru sisteme 5.1, emulare STEREO pe toate canalele )
* Cablu optic 1m
* Gamepad model S, original
* 2 jocuri originale

Consola este in perfecta stare, atat estetic cat si functional, nu accept schimburi, am nevoie de bani. Sta degeaba in sofonier, mi-a trecut febra jocurilor, acum cu munca nici nu mai am timp de asa ceva, las pe altcineva sa se bucure de ea.

Are instalat XBOX Media-Center cu o gramada de aplicatii, emulatoare si jocuri.

Inca o data tin sa aduc la cunostiinta ca NU accept schimburi.



Va multumesc !

rudolf.s 15-06-08 12:28

Re: VAND: XBOX Classic
 
Am aprecia daca ne-ai da si un pret. :)

thorium232 15-06-08 20:54

Re: VAND: XBOX Classic
 
Quote:

Originally Posted by rudolf.s (Post 1592289)
Am aprecia daca ne-ai da si un pret. :)

Sorry, my bad :D

Pret: 450 Lei ( negociabil )

thorium232 16-06-08 21:26

Re: VAND: XBOX Classic
 
Sus cu xbox

thorium232 03-07-08 13:09

Re: VAND: XBOX Classic
 
uppppppppp

™rEd™ 11-04-10 16:19

Re: VAND: XBOX Classic
 
Salut!
Scuza-ma pentru ce iti voi scrie acum am citit atent dar nu am bani....
Am un PSP (portabil) negru , slim , card de 2 GB , jocuri pe el )most wanted , prince of persia , god of war , nfs underground , yetty sports , dragon ball Z 1 shi 2.
Daca te intereseaza da-mi un beep sau sunama la nr de tel.0752093668
sa facem un schimb stiu ce ai scris mai sus dar nu am bani ca e pomana la banii astia ..... PSP ca al meu daca il cauti pe net nu gasesti mai jos de 6 milioane....
dar nu imi mai place vreau XBOX ca nu am avut pana acum si as vrea sa il incerc sa vad cam ce grafica - configuratie are ca si consola .... pls suna-ma sa vb sau da-mi un beep tel mai sus...


All times are GMT +2. The time now is 07:02.

- Copyright 2026 4Tuning