![]() |
Cumpar Head-Unit!
Cumpar HeadUnit, nu prea conteaza firma (doar sa nu fie Sony), pret maxim 600 Ron
Contact aici, pe PM sau pe Y!M maxxx4cool |
Re: Cumpar Head-Unit!
1 Attachment(s)
cd-player pioneer deh-p5900mp ... aveti aici un link cu poza si diverse detalii
http://www.***********/produse/CD_Pla...r/DEH-P5900MP/ contact : nitzu_andrei / 0743.083.660 e chiar din craiova sa ca il poti vedea si proba. este al unui prieten daca te intereseaza vb cu el pt mai multe detalii. |
Re: Cumpar Head-Unit!
1 Attachment(s)
Am eu un JVC KD-LHX500, model fff smeker are touch screen, e organic, motorizat, iesiri de 4v, o gramada de reglaje pt statie si woofer, poti sa il potrivesti cu culorile bordului la masina pt ca are multe culori interschimbabile...mai are o gramada de chestii dar e mai usor daca dai un search pe google.Eu il vand pt ca mi-am luat masina cu cd-player integrat in bord.Aparatul e in stare foarte buna.Da-mi un pm daca te intereseaza.pret 550 de lei fix
|
Re: Cumpar Head-Unit!
Ti-am lasat mesaj pe Y!Mess, sa ma anunti daca nu l-ai primit ca sa iti dau PM pe forum ;)
|
Re: Cumpar Head-Unit!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning