Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   HU - CD Playere / MP3 (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3.html)
-   -   Cumpar Head-Unit! (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/81112-cumpar-head-unit.html)

KyleXY 13-06-08 23:17

Cumpar Head-Unit!
 
Cumpar HeadUnit, nu prea conteaza firma (doar sa nu fie Sony), pret maxim 600 Ron
Contact aici, pe PM sau pe Y!M maxxx4cool

Teroarea 14-06-08 01:45

Re: Cumpar Head-Unit!
 
1 Attachment(s)
cd-player pioneer deh-p5900mp ... aveti aici un link cu poza si diverse detalii
http://www.***********/produse/CD_Pla...r/DEH-P5900MP/
contact : nitzu_andrei / 0743.083.660 e chiar din craiova sa ca il poti vedea si proba.
este al unui prieten daca te intereseaza vb cu el pt mai multe detalii.

totel 14-06-08 03:50

Re: Cumpar Head-Unit!
 
1 Attachment(s)
Am eu un JVC KD-LHX500, model fff smeker are touch screen, e organic, motorizat, iesiri de 4v, o gramada de reglaje pt statie si woofer, poti sa il potrivesti cu culorile bordului la masina pt ca are multe culori interschimbabile...mai are o gramada de chestii dar e mai usor daca dai un search pe google.Eu il vand pt ca mi-am luat masina cu cd-player integrat in bord.Aparatul e in stare foarte buna.Da-mi un pm daca te intereseaza.pret 550 de lei fix

Andry 14-06-08 09:18

Re: Cumpar Head-Unit!
 
Ti-am lasat mesaj pe Y!Mess, sa ma anunti daca nu l-ai primit ca sa iti dau PM pe forum ;)

sirbennimiles 15-06-08 01:36

Re: Cumpar Head-Unit!
 
https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/75676-vand-mp3-kenwood-kdc-w4031.html


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning