Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   cum poti face o masina sa fie mai usoara? (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/80749-poti-masina-usoara.html)

logan_rzv 10-06-08 23:37

cum poti face o masina sa fie mai usoara?
 
cum poti face un logan sa fie mai usor?

Sirius 11-06-08 00:05

Re: cum poti face o masina sa fie mai usoara?
 
sa scoti tot din el si sa lasi numa 2 scaune!:D:D

CristiRS 11-06-08 00:45

Re: cum poti face o masina sa fie mai usoara?
 
1 Attachment(s)
in genul....

B 89 WRC 11-06-08 01:02

Re: cum poti face o masina sa fie mai usoara?
 
raspunde te rog pe topicul cu omologare motor


All times are GMT +2. The time now is 00:01.

- Copyright 2026 4Tuning