![]() |
cele mai tari curse de indemanare si burn-out la Braila
:D :D :D Ce sa faci in scurt timp o sa pun pe net niste intreceri atractive: - Opel Astra GTS vs. Honda Civic, etc
|
as
Ok...asteptam cu nerabdare sa le vedem
|
Nu vad sensul :shock: . Care-i faza :?:
|
Adik un alt topic inutil... :)
|
e clar ca e inutil :anger:
|
topic inchis pana cel care l-a deschis se hotaraste sa si puna niste filme. Cand vrea sa le puna sa imi dea un pm.
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:15. |
- Copyright 2026 4Tuning