![]() |
BMW rule
|
Re: BMW rule
Extraodinar ! Impresionant !!!!!
De-a Dreptul Fantastic..... |
Re: BMW rule
si daca se murdareste o scalpezi si-o pui in masina de spalat?
|
Re: BMW rule
pai nu e cearceaf ci un material care nici nu cred ca se uda ca o carpa normala, este ceva impermeiabil, dar sa vedem daca o sa apara in productie.
atunci dupa teste nenumarate, in diverse cond de temp...o sa fie ceva ce nu a vazut lumea. cel mai mult imi place cum se deschiloteaza capota si apare mot de alien v10... |
Re: BMW rule
Faina campanie de teasing..
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:10. |
- Copyright 2026 4Tuning