![]() |
Discutie Renault 25 GTX
Am un Renault 25 GTX din 85' cu motor de 2165 cmc nu stiu cati cai(asta poate stiti voi) cutie automata in 4 trepte injectie ea prinde 180 km/h ca atat am putut sa-i dau ca nu fortez eu motorul prea mult :lol:
Gasesc eu chip pentru ea ???? |
e generatie destul de veche...sincer nu stiu...dar poate merge adaptat pe motor...la ce bani o sa intrebi iar,dar nici asta nu stiu...
|
am avut si eu un 25 GTX, din 85 cu cutie manuala in 5, fugea binisor dar consuma... AUUUUU!!!, rau de tot, 14-18% in oras la un mers destul de sportiv. Problema e ca masina e cam grea
|
Asa mie imi consuma 11% in oras si 6% in afara ..... cu cat gasesc si eu niste neoane ieftine pentru masca din fata de la masina
|
asa si cat ma costa niste chestii dealea pentru prindere a bara stabilizatoare antiruliu kitu complet adika suruburi gume si tablita aia ?????? ca nu pot sa ma inscriu in viteza la 200 km/h ca masina poate si imi e frica sa nu ma rastorn cu ea
|
Re: Discutie Renault 25 GTX
fratiloor daca aveti un renault 25 si mai intrati sa mai vb (eu stau mai mult pe mess) contactatima si pe mine pe id apostol_cristian87 treaba mea este sa cunosc pe cineva care tuneaza exterior masina renault 25 am si cateva piese adica spoilare pragurii pt r 25 da trebuie eperienta cuiva la montare si altele a fost masina lovita trebuie ceva mai mult centrata idei ceva poze cu masini tunate r 25 astept mess
|
Re: Discutie Renault 25 GTX
am o intrebare am un renault 21 nevada si vreau sa stiu daca pot sai pun discuri cu gaurele pe ea sau daca exista
masina e din 1990 motor 1721 |
Re: Discutie Renault 25 GTX
Unde naiba gasesc si eu niste spoilere beton , delea joase pt r 25 GTS?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:17. |
- Copyright 2026 4Tuning