Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Broscuta 1965 Cabrio (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/80083-broscuta-1965-cabrio.html)

zag38 04-06-08 23:54

Broscuta 1965 Cabrio
 
44 Attachment(s)
Broasca, 1965, cabrio, motor Porche 912

B-11-AYG 04-06-08 23:56

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
felicitari....

GolfuletzS 04-06-08 23:57

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
oo zagu ai terminat si broscuta :D felicitari :D

B-01-PYF 04-06-08 23:59

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
excelenta masina :shock: sunt impresionat :shock:

DannY_SmekeruL 05-06-08 00:01

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
frumoasa foc masinuta.singurul lucru care cred eu ca nu se potriveste pe masina sunt jantele.parerea mea.in rest foarte frumoasa masinuta.

zag38 05-06-08 10:38

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Jantele sunt problema proprietarului, eu am facut masina, cap coada, iar la capitolul jante ,doar recomandari, nu pot pune din buzunarul meu

Gabi 05-06-08 11:27

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Cele mai radicale wide body-uri ! Felicitări ! Arată bestial maşina !!! :peace:

albert_md2004 14-06-08 18:41

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
e monstruasa...si asta o spun ca propietar de brotac..e monstruasa!

dragos002 14-06-08 18:44

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Foarte frumos brotacul... Jantele trebuie schimbate

zag38 15-06-08 13:21

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
albert, este monstruoasa dpdv al unui purist, care vrea un originala, ca din fabrica.altii le considera pe acelea depasite, daca vrei pun una din 54, cu totul reconditionat pe original, cu gume cu banda alba, instalatie pe 6v, semnale laterale care ies din stalpi etc. daca esti pasionat stii. inclusiv radio pe lampi

TheEnZo 16-06-08 00:03

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Masina arata destul de bine desi ca posesor de broscuta mie nu imi plac cele cabrio, singurul minus ar fi ca nu inteleg de ce proprietarul a chinui saracu motoras cu caburatorul ala Solex , si nu a pastrat carburatoarele originale macar se bucura de 90 de ponei ... .

*-_Speed_-* 16-06-08 00:13

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Sincer nu ma impresioneaza deloc, masina arata de enspe mii de ori mai bine daca era una stock cum a iesit de la mama ei din fabrica.....pacat de banii bagati in ea.

aleyx_oltcit 26-06-08 22:58

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
prea incarcata ....duce mai mult a hot rod ..si la body kit-ul ala mergeau jante mari cu balonaj mic

SoulTrain 16-12-08 20:43

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
jantele alea strica totu...schimbale cat mai repede

ko5y-KVL 24-12-08 14:36

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
tare rau frate ! ... cati cai are ?


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning