![]() |
VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
3 Attachment(s)
1. Original;
2. Gabi; 3. OmB*. |
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
Rapid ai fost domnule... super tare masina :D
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
vot gabi...:-) amandoua sunt frumoase...
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
nsllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll :lol:
faine masini....felicitari ! |
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
Desi amandoua sunt tari, a lui Gabi mi se pare mai ingrijita ;)
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
ambele sunt foarte misto.....dar il votez pe omb
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
Vot Gabi ;). Masina e foarte bine facuta ( tipic Gabi ). Omg te felicit pentru masina, e frumoasa. Un battle foarte tare frate !
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
OMFG Nu votez amandoua SuPeRZuPeR TaRi
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
vot Gabi . foarte tare frate :D
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
vot Gabi...
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
Gabi .
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
Omb lucreaza super si ar trebui sa fie in usergroupul VT, dar a lui gabi e mai misto :p
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
Quote:
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
OmB* şi-a pierdut locu' din VT īntr-un battle. Astea sunt regulile :roll: dar poate oricānd să şi-l recupereze :)
|
Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
vot Gabi....e lucrata mai atent.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:22. |
- Copyright 2026 4Tuning