Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/80078-vt-usergroup-gabi-vs-omb-daewoo-cielo.html)

Gabi 04-06-08 23:34

VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
3 Attachment(s)
1. Original;
2. Gabi;
3. OmB*.

OmB* 04-06-08 23:36

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
Rapid ai fost domnule... super tare masina :D

_seby_ 04-06-08 23:38

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
vot gabi...:-) amandoua sunt frumoase...

keemo 04-06-08 23:40

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
nsllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll :lol:
faine masini....felicitari !

EaGle 05-06-08 00:06

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
Desi amandoua sunt tari, a lui Gabi mi se pare mai ingrijita ;)

no limits design 05-06-08 00:35

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
ambele sunt foarte misto.....dar il votez pe omb

wlady 05-06-08 07:01

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
Vot Gabi ;). Masina e foarte bine facuta ( tipic Gabi ). Omg te felicit pentru masina, e frumoasa. Un battle foarte tare frate !

TFK 05-06-08 08:33

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
OMFG Nu votez amandoua SuPeRZuPeR TaRi

MARI_NSL 05-06-08 10:14

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
vot Gabi . foarte tare frate :D

PureBase 05-06-08 10:29

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
vot Gabi...

Nitro Customs 05-06-08 14:11

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
Gabi .

Ace Axel 05-06-08 15:51

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
Omb lucreaza super si ar trebui sa fie in usergroupul VT, dar a lui gabi e mai misto :p

Yackone 05-06-08 17:29

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel (Post 1573579)
Omb lucreaza super si ar trebui sa fie in usergroupul VT, dar a lui gabi e mai misto :p

sunt perfect de acord cu tine;)

Gabi 05-06-08 17:31

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
OmB* şi-a pierdut locu' din VT īntr-un battle. Astea sunt regulile :roll: dar poate oricānd să şi-l recupereze :)

peter 05-06-08 17:38

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
vot Gabi....e lucrata mai atent.


All times are GMT +2. The time now is 22:22.

- Copyright 2026 4Tuning