![]() |
Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
Ca si anul trecut postez si pe 4 aici....
Pe scurt Intalnirea pe tara a pasionatiolor mk1 mk2...2008 .Lista merge in paralel si pe forulul vw VARIANTA 1 (amandoua) : 1 (1) ZIM-GTI 16V Bucuresti 2 (4) faty mk2 1.8 16v Cluj ------------- ( Cort ) 3 (5) XANU Mk2 1,6 TDi Bucuresti/mk1 1,5 benzina Bucuresti 3 (11) Golfuletz mk2 1.8 8v Cluj --------- ( Cort ) 4 (14) Zizou GTI 16V Bucuresti ---------- 5 (28). zib3r mk2 - 1.6D - Oradea ------(cort) 6 (30). capone26 mk2 1,6 d ------------- 7 (44).BLR mk2 gti 16v bucuresti-------- 8 (19) Catalos MK2, 1.8, 8v Piatra Neamt VARIANTA "2" (26-27 iulie): 1 (22). Wyx Mk1 Gti 1.6 Bucuresti.......... 2 (46). BVA - mk2 16V ......................... 8 (26) sebi_bc mk2 1.8 8v Cluj VARIANTA "3" (2-3 AUGUST): 1 (3) GTO Mk2 TD Bucuresti ------------- 2 (20) Dasher------------------------------ 3 (24). Asterix mk2 1.6 D Pitesti --- ----- 4 (17). TetaNos-----------------------------. .................................................. ....... .................................................. ....... (2) BPR-GTI 16V Bucuresti (6) Bobby mk2 1.6 GPL bucuresti (7) NXB mk2 2.0 16v bucuresti (8) RCW mk2 1.6D Bucuresti (9) FUZ mk2 1.8 8v Baia Mare (10) SAN Polo MK2 86c 1.0 (12) codres_ali mk2 2.0 16v Galati (13) remusacyo mk1 GTI 1.8 8V, galati (15) FaraMasina sau TJX - mk2, 1.6 TD Valcea (stabilit in Bucuresti) (16) Knox-mk1 benzen & GPL Craiova (18) MM VJB (21) MK16V-mk1 GTI 1,8 16v(turbo?) Tg Mures (23) iulian_andor (25) Micutzu' - nu stiu 100 % dar voi anunta din timp. (1.6 D nu stiu inca daca IS sau Buc) (27) sco211 - 1.8GT Pitesti (29) Tomy - Mk2 1.6 benzen Cluj (31) cristi- Golf2 doar 1.6 D(simplu) CJ-03-FAP. (32) Feri-mk2 d-DJR---------Timisoara (33) Narcis ------gti -----Timisoara (34) Dan -------WOB--gti 16v-BUCURESTI (35) dragos-GOGOASHEEE si cred ca inca cativa din clanul DUB smile.gif (36) Andy- DDDul (37) claudiu_const---mk 1 :1,3 Bucuresti (38) cera mic - passat b1 1.6 benzen sinaia (39)CIP MK2 1.6Benzina Baia Mare(90%) Driver.gif (40) Cypor, Oradea, Mk1 GTI - dar depind de 2 lucruri: 1 Sa termin masina 2. Nevasta este gravida si sa vad cum evolueaza situatia pana atunci cand va fi in luna a 8-a si va trebui sa aflu cazare (41) Disponibilu-Bucuresti,Mk1,benzen,1.1. (42) cristi golf 1 1.6 benzina 75cp daca am timp vin si eu. (43) BMF MK1 1,6 D Bucuresti (45) Charlie06 Polo mk1 1.1 benzina bucuresti Deja in momentul de fata se voteaza data.. Si ceva poze de anu trecut |
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
Apelez la pagina de poze a unui coleg pt ca nu stiu ce are de nu pot atasa poze.
http://picasaweb.google.com/crivat/VWFORUM multam pe aceasta cale |
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
VA TIN LA CURENT SI AICI PE 4T
Data a fost aleasa pe 2/3 augus...locatia Capra |
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
transfagarasan de la balea mai jos....in centrul tarii
|
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
1 Attachment(s)
na-va poza
|
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
Eu nu am inteles la prima varianta care este data?
|
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
s-a stabilit in urma votului 2-3 august.
|
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
vin si eu, de cand astept o ocazie ca asta. multe golfuri=frumos!
|
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
mi-e ciuda de 2 lucruri
ca nu sunt acasa si ca nu am mk1le functional . baieti bafta cu intalnirea . sper candva in anii viitori sa ajung si eu pe acolo . |
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
Exclusiv MK1 si MK2? As veni si eu...
|
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
puteti sa imi dati si mie niste detalii.....cand si unde??...ca as veni si eu ....am un fost gti....facut in td...(id bogdan_efo)
Sunt incepator pe net....nu am demult contu.. Salutare!! |
Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
ziceti-mi si mie cand e data ora min sec
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:53. |
- Copyright 2026 4Tuning