Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008 (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/79994-intalnirea-mk1-mk2-romania-2008-a.html)

EUGEN_ZIM 04-06-08 12:31

Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
Ca si anul trecut postez si pe 4 aici....
Pe scurt
Intalnirea pe tara a pasionatiolor mk1 mk2...2008 .Lista merge in paralel si pe forulul vw
VARIANTA 1 (amandoua) :

1 (1) ZIM-GTI 16V Bucuresti
2 (4) faty mk2 1.8 16v Cluj ------------- ( Cort )
3 (5) XANU Mk2 1,6 TDi Bucuresti/mk1 1,5 benzina Bucuresti
3 (11) Golfuletz mk2 1.8 8v Cluj --------- ( Cort )
4 (14) Zizou GTI 16V Bucuresti ----------
5 (28). zib3r mk2 - 1.6D - Oradea ------(cort)
6 (30). capone26 mk2 1,6 d -------------
7 (44).BLR mk2 gti 16v bucuresti--------
8 (19) Catalos MK2, 1.8, 8v Piatra Neamt


VARIANTA "2" (26-27 iulie):

1 (22). Wyx Mk1 Gti 1.6 Bucuresti..........
2 (46). BVA - mk2 16V .........................
8 (26) sebi_bc mk2 1.8 8v Cluj



VARIANTA "3" (2-3 AUGUST):

1 (3) GTO Mk2 TD Bucuresti -------------
2 (20) Dasher------------------------------
3 (24). Asterix mk2 1.6 D Pitesti --- -----
4 (17). TetaNos-----------------------------.


.................................................. .......
.................................................. .......


(2) BPR-GTI 16V Bucuresti
(6) Bobby mk2 1.6 GPL bucuresti
(7) NXB mk2 2.0 16v bucuresti
(8) RCW mk2 1.6D Bucuresti
(9) FUZ mk2 1.8 8v Baia Mare
(10) SAN Polo MK2 86c 1.0
(12) codres_ali mk2 2.0 16v Galati
(13) remusacyo mk1 GTI 1.8 8V, galati
(15) FaraMasina sau TJX - mk2, 1.6 TD Valcea (stabilit in Bucuresti)
(16) Knox-mk1 benzen & GPL Craiova
(18) MM VJB

(21) MK16V-mk1 GTI 1,8 16v(turbo?) Tg Mures
(23) iulian_andor
(25) Micutzu' - nu stiu 100 % dar voi anunta din timp. (1.6 D nu stiu inca daca IS sau Buc)
(27) sco211 - 1.8GT Pitesti
(29) Tomy - Mk2 1.6 benzen Cluj
(31) cristi- Golf2 doar 1.6 D(simplu) CJ-03-FAP.
(32) Feri-mk2 d-DJR---------Timisoara
(33) Narcis ------gti -----Timisoara
(34) Dan -------WOB--gti 16v-BUCURESTI
(35) dragos-GOGOASHEEE si cred ca inca cativa din clanul DUB smile.gif
(36) Andy- DDDul
(37) claudiu_const---mk 1 :1,3 Bucuresti
(38) cera mic - passat b1 1.6 benzen sinaia
(39)CIP MK2 1.6Benzina Baia Mare(90%) Driver.gif
(40) Cypor, Oradea, Mk1 GTI - dar depind de 2 lucruri: 1 Sa termin masina 2. Nevasta este gravida si sa vad cum evolueaza situatia pana atunci cand va fi in luna a 8-a si va trebui sa aflu cazare
(41) Disponibilu-Bucuresti,Mk1,benzen,1.1.
(42) cristi golf 1 1.6 benzina 75cp daca am timp vin si eu.
(43) BMF MK1 1,6 D Bucuresti
(45) Charlie06 Polo mk1 1.1 benzina bucuresti


Deja in momentul de fata se voteaza data..

Si ceva poze de anu trecut

EUGEN_ZIM 04-06-08 12:42

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
Apelez la pagina de poze a unui coleg pt ca nu stiu ce are de nu pot atasa poze.

http://picasaweb.google.com/crivat/VWFORUM

multam pe aceasta cale

EUGEN_ZIM 20-06-08 10:14

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
VA TIN LA CURENT SI AICI PE 4T

Data a fost aleasa pe 2/3 augus...locatia Capra

EUGEN_ZIM 20-06-08 12:21

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
transfagarasan de la balea mai jos....in centrul tarii

scorpio GL 20-06-08 16:00

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
1 Attachment(s)
na-va poza

Syc@ 20-06-08 20:40

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
Eu nu am inteles la prima varianta care este data?

scorpio GL 20-06-08 21:11

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
s-a stabilit in urma votului 2-3 august.

Costel-TBO 21-06-08 23:04

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
vin si eu, de cand astept o ocazie ca asta. multe golfuri=frumos!

CJ-01-WOB 01-07-08 04:13

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
mi-e ciuda de 2 lucruri
ca nu sunt acasa si ca nu am mk1le functional .


baieti bafta cu intalnirea .
sper candva in anii viitori sa ajung si eu pe acolo .

tristan 06-07-08 11:54

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
Exclusiv MK1 si MK2? As veni si eu...

bogdan_efo 02-01-09 19:02

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
puteti sa imi dati si mie niste detalii.....cand si unde??...ca as veni si eu ....am un fost gti....facut in td...(id bogdan_efo)
Sunt incepator pe net....nu am demult contu..
Salutare!!

bogdansv02lah 04-02-09 12:17

Re: Intalnirea mk1 mk2 Romania 2008
 
ziceti-mi si mie cand e data ora min sec


All times are GMT +2. The time now is 17:53.

- Copyright 2026 4Tuning