![]() |
Vand IPOD Classic
Vand ipod classic 80gb,este modelul nou,folosit maxim 1 saptamana,nezgariat,in cutie cu tot ce a venit + garantie 2 ani [800 ron]
Pentru cei interesati pm. |
| All times are GMT +2. The time now is 02:07. |
- Copyright 2026 4Tuning