Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand volan MOMO nou (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/79822-vand-volan-momo.html)

franko2490 02-06-08 21:33

Vand volan MOMO nou
 
3 Attachment(s)
Vand volan momo nou din piele cu piele semiperforata + butuc bmw E30 .
Pret : 300 ron
Telefon : 0721944888

franko2490 05-06-08 08:12

Re: Vand volan MOMO nou
 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Geo_ZGA 06-06-08 13:36

Re: Vand volan MOMO nou
 
ce diametru e? te intereseaza schimb cu un Raid HP de 30?

franko2490 06-06-08 20:07

Re: Vand volan MOMO nou
 
ai private message

franko2490 01-07-08 18:56

Re: Vand volan MOMO nou
 
sus cu volanul !!!

franko2490 02-07-08 22:21

Re: Vand volan MOMO nou
 
uuuuuuuuuuuup !

franko2490 03-07-08 19:45

Re: Vand volan MOMO nou
 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuup !

franko2490 06-07-08 18:36

Re: Vand volan MOMO nou
 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuup!

franko2490 04-08-08 11:38

Re: Vand volan MOMO nou
 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

franko2490 28-08-08 12:20

Re: Vand volan MOMO nou
 
up . 250 ron volanul sau 300 ron cu tot cu butuc !!!


All times are GMT +2. The time now is 07:10.

- Copyright 2026 4Tuning