Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Honda Freed by Mugen (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/79797-honda-freed-by-mugen.html)

Ed_Crane_1983 02-06-08 18:09

Honda Freed by Mugen
 
3 Attachment(s)
Honda Freed by Mugen

Faptul ca Honda Freed a fost lansata recent nu i-a impiedicat pe tunerii de la Mugen sa o modifice. Kitul lor este format din grila fata, spoilerul fata, pragurile, eleronul de luneta si spoilerul spate. Masina a primit un filtru de aer high-performance si un silencer sport. Honda Freed by Mugen e "incaltata" in jante de 16 inci.

Prestige 02-06-08 18:50

Re: Honda Freed by Mugen
 
S-au chinuit degeaba baietii de la Mugen....nu se preteaza tuningului 'Nea "Fred" (desii nu poti spune ca au uratit-o.....ba au contraire...poate prea rice....la ce "stie" )

ciprian.20 02-06-08 19:01

Re: Honda Freed by Mugen
 
arata bine,mai ales jentile

steffan 02-06-08 21:04

Re: Honda Freed by Mugen
 
pacat de masina k nu e prea frumoasa

LoganFan 02-06-08 21:33

Re: Honda Freed by Mugen
 
cea mai misto dubita,pot sa zic k a intrecut kiar si VW Transporteru',si kitu si mai misto,bravo mugen

Claudiu.aka.Clappy 02-06-08 21:59

Re: Honda Freed by Mugen
 
Chiar Arata Bne... :O... Marfa.... Felicitari Honda :X... !!

SV25MBN 03-06-08 10:40

Re: Honda Freed by Mugen
 
Mi-ar fi placut mai mult daca ar fi aratat mai bine din spate. In alta ordine de idei, as prefera oricand clasicele Transporter, Caravelle sau Viano (eventual Brabus :lol: )

83 kys 03-06-08 16:59

Re: Honda Freed by Mugen
 
nu prea este ea masina de tuning dar e reusita

ICE_golf4 03-06-08 20:12

Re: Honda Freed by Mugen
 
dekt sa o compar cu o dubita ( Transporter, Caravelle ) mai degraba as compara`o cu Mercedes B classe, cu siguranta nu face parte din aceeasi clasa cu Transporter si Caravelle

no limits design 03-06-08 20:13

Re: Honda Freed by Mugen
 
nu prea ai ce face la masina asta...eu zic ca au muncit degeaba

robertzel86 04-06-08 00:45

Re: Honda Freed by Mugen
 
fatza furata de clasa b sau golf plus,spatele pare de mercedes ....

adrian_tl30 04-06-08 16:10

Re: Honda Freed by Mugen
 
frumoasa ... arata mai sport

vizu 04-06-08 16:27

Re: Honda Freed by Mugen
 
e foarte frumoasa...fata de cum arata stock....se vede k unde isi baga Mugen nasul iese ceva mai frumos.....dar se pare k nu toti inteleg k asta e o amarata de dubita ....

tm_kata 05-06-08 16:45

Re: Honda Freed by Mugen
 
spatele ala nu e prea grozav dar in rest e reusita


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning