Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Hai sa radem cu Vadim (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/79561-hai-radem-vadim.html)

Psycho 31-05-08 15:42

Hai sa radem cu Vadim
 
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/jxTlsTwAWds&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/jxTlsTwAWds&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

Nu am de spus decat atat : MEDICAMENTEEEE

Gabi 31-05-08 16:48

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
Să-mi fie iertat, da' omu' ăsta e labil psihic ! Dacă electoratu' nu mă mai bagă īn seamă, hai să mă fac de cacao, ca poate, poate iau si eu 2 % precum PNŢCDu' īn 2000. Sāc!

~Ada~ 01-06-08 14:55

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
A intrecut masura indiferent daca are sau nu dreptate.La nervii si in situatii delicate isi arata omul adevarata "fata" ;)

Kent8 03-06-08 22:09

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
pacat ca exista in romania oameni ca el !

getedoi 04-06-08 15:49

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
cristoase.....

ct77pia 05-06-08 18:05

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
si unde mai pui c ajunsese in finala la presidentie ......asta e mai grav

dragos002 05-06-08 21:24

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
MIe imi place de el si de PRM pentru ca sunt patrioti nu ca astia care fac aliante cu unguri pentru a avea majoritate in Parlament.

Gabi 05-06-08 21:32

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
Quote:

Originally Posted by dragos002 (Post 1574183)
MIe imi place de el si de PRM pentru ca sunt patrioti nu ca astia care fac aliante cu unguri pentru a avea majoritate in Parlament.

De la a fi patriot, pānă la fanatism şi istericale, e drum lung.

Dany.bilan628 05-06-08 22:02

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
eu zic ca daca asta ar iesi la presedintie ar fi mai grav ca pe vremea lui nea nicu

sKyNeT 06-06-08 00:02

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
asta e dus cu capul rau de tot...

Dany.bilan628 06-06-08 00:06

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
pe vadim nu stiu daca pot macar sa-l mai ajute doctorii...

sKyNeT 06-06-08 00:35

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
Quote:

Originally Posted by Dany.bilan628 (Post 1574553)
pe vadim nu stiu daca pot macar sa-l mai ajute doctorii...

ba pot..transplant de creier de la o blonda :lol::lol:

JUST-DO-IT 06-06-08 00:52

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
cuvintele sunt de prisos ....OMG.....:P:)

Xel'Naga 06-06-08 01:09

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
Quote:

Originally Posted by sKyNeT (Post 1574635)
ba pot..transplant de creier de la o blonda :lol::lol:


foarte tare remarca :lol::twisted:

Quote:

Originally Posted by Dany.bilan628 (Post 1574553)
pe vadim nu stiu daca pot macar sa-l mai ajute doctorii...


cam asa este , vb lui GABI daca ar fi votat asta o sa fie mai mult decat DICTATURA !! :rolleyes2:idea::arrow:

ct77pia 08-06-08 10:02

Re: Hai sa radem cu Vadim
 
un glont de 9mm il ajuta


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning