![]() |
Hai sa radem cu Vadim
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/jxTlsTwAWds&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/jxTlsTwAWds&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
Nu am de spus decat atat : MEDICAMENTEEEE |
Re: Hai sa radem cu Vadim
Să-mi fie iertat, da' omu' ăsta e labil psihic ! Dacă electoratu' nu mă mai bagă īn seamă, hai să mă fac de cacao, ca poate, poate iau si eu 2 % precum PNŢCDu' īn 2000. Sāc!
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
A intrecut masura indiferent daca are sau nu dreptate.La nervii si in situatii delicate isi arata omul adevarata "fata" ;)
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
pacat ca exista in romania oameni ca el !
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
cristoase.....
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
si unde mai pui c ajunsese in finala la presidentie ......asta e mai grav
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
MIe imi place de el si de PRM pentru ca sunt patrioti nu ca astia care fac aliante cu unguri pentru a avea majoritate in Parlament.
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
Quote:
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
eu zic ca daca asta ar iesi la presedintie ar fi mai grav ca pe vremea lui nea nicu
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
asta e dus cu capul rau de tot...
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
pe vadim nu stiu daca pot macar sa-l mai ajute doctorii...
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
Quote:
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
cuvintele sunt de prisos ....OMG.....:P:)
|
Re: Hai sa radem cu Vadim
Quote:
foarte tare remarca :lol::twisted: Quote:
cam asa este , vb lui GABI daca ar fi votat asta o sa fie mai mult decat DICTATURA !! :rolleyes2:idea::arrow: |
Re: Hai sa radem cu Vadim
un glont de 9mm il ajuta
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:15. |
- Copyright 2026 4Tuning