![]() |
tapiterii auto din piele pentru masini
vi se pare tapiteria din piele ceva cool la masina dvs:?:
|
Re: tapiterii auto din piele pentru masini
Cred ca ar trebui mutat topicul la "Sondaje auto".
Eu prefer pielea in locul altui material in masina...mai ales intr-o combinatie alcantara. Nu stiu daca pot explica acum de ce...pur si simplu e alta senzatie...imi place. |
Re: tapiterii auto din piele pentru masini
pana acum tind sa prefer textilul, pentru ca nu te incingi asa tare
dar cine stie pe viitor... :) |
Re: tapiterii auto din piele pentru masini
Intr-adevar topicul nu e pus unde trebuie,ar trebui sa-l mute cineva.
Eu as prefera pielea in masina doar pentru aspect si daca as avea incalzire in scaune,altfel orice e bine venit:lol: |
Re: tapiterii auto din piele pentru masini
eu cred ca ridica valoarea masinii, are o durabilitate mai mare, este insa mai scumpa si nu merge la orice masina .
oricum tapiteria si volanul ca si restul interiorului spun totul despre sofer, indiferent daca e facuta din piele sau nu. ca si o locuinta ,salubra, ordonata, sau ...... am pus piele pe tot felul de masini ,e cool cum spui tu ,mai vb salut |
Re: tapiterii auto din piele pentru masini
esti cumva ovidiu chinezu ?
|
Re: tapiterii auto din piele pentru masini
tu ce ai facut din piele la masina ta?shogun
|
Re: tapiterii auto din piele pentru masini
am avut un chrysler cu tap din piele acum doar schimb e din piele de timpuri grele mosule
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning