Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Skoda (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda.html)
-   -   Loc de intalnire skoda (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda/79310-loc-intalnire-skoda.html)

central 28-05-08 23:26

Loc de intalnire skoda
 
am facut acest thread pentru a vota locatia zic eu ca e cel mai bine asa;)
la sfarsit o sa stergem thread-ul o sa rugam un moderator;)
iata obtiunile:
1.Piata Constitutiei- Bucuresti
2.Sala Polivalenta- Bucuresti
3.Snagov- Ilfov
4.A2
la toate acestea se adauga o plimbare prin bucuresti/ spre ilfov in coloana

naka66vio 29-05-08 01:54

Re: Loc de intalnire skoda
 
eu zic unde a fost si data trecuta a fost super lok mult acces usor si toate cele

Stuey 29-05-08 02:43

Re: Loc de intalnire skoda
 
Quote:

Originally Posted by central (Post 1559323)
am facut acest thread pentru a vota locatia zic eu ca e cel mai bine asa;)
la sfarsit o sa stergem thread-ul o sa rugam un moderator;)
iata obtiunile:
1.Piata Constitutiei- Bucuresti
2.Sala Polivalenta- Bucuresti
3.Snagov- Ilfov
4.A2
la toate acestea se adauga o plimbare prin bucuresti/ spre ilfov in coloana

Central ..fii mai explicit un pic te rog...ce inseamna snagov-ilfov si ce inseamna a2 :D Ca doar nu stam pe banda de urgenta :D...ca nu stiu ce sa votez...pana la urma conteaza mai putin locul...important e sa vina lumea.Numa' bine !

naka66vio 29-05-08 02:53

Re: Loc de intalnire skoda
 
sala polivalenta sau piatza constitutiei zic ca sunt cele mai bune variante.am mai auzit de gratare draci inpaiatzi si ale alea.ce dracu ma baietzi ori e intrunire ori e gratar?cel mai important e SA VINA F MULTE LUME SI MASINI

central 29-05-08 18:25

Re: Loc de intalnire skoda
 
pai snagov ilfov inseamna parcarea din snagov am inteles ca este o parcare pe acolo destul de mare nu am vazut locul, iar A2 in parcarea cu politia:lol:

Vyk 29-05-08 22:02

Re: Loc de intalnire skoda
 
Multumim pt initiativa cu pollul, poate asa o sa mai inainteze lucrurile si chiar o sa ne intalnim. Glumeam...

Este un pas inainte si eu sper sa vina cat mai multa lume. Incerc sa vin si eu dar nu promit inca.

PS>vad ca se inchide votul pe 15VI, e o setare default din sistem sau amanam intalnirea?

central 29-05-08 22:10

Re: Loc de intalnire skoda
 
nu asa am pus eu ca sa nu se creeze discutii ca unii au putut vota si altii nu
data a ramas pe 8 iunie ora 14

Vyk 30-05-08 21:38

Re: Loc de intalnire skoda
 
Haideti Skodari, votati! E doar intalnirea noastra! Ce asteptati?


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning