![]() |
Loc de intalnire skoda
am facut acest thread pentru a vota locatia zic eu ca e cel mai bine asa;)
la sfarsit o sa stergem thread-ul o sa rugam un moderator;) iata obtiunile: 1.Piata Constitutiei- Bucuresti 2.Sala Polivalenta- Bucuresti 3.Snagov- Ilfov 4.A2 la toate acestea se adauga o plimbare prin bucuresti/ spre ilfov in coloana |
Re: Loc de intalnire skoda
eu zic unde a fost si data trecuta a fost super lok mult acces usor si toate cele
|
Re: Loc de intalnire skoda
Quote:
|
Re: Loc de intalnire skoda
sala polivalenta sau piatza constitutiei zic ca sunt cele mai bune variante.am mai auzit de gratare draci inpaiatzi si ale alea.ce dracu ma baietzi ori e intrunire ori e gratar?cel mai important e SA VINA F MULTE LUME SI MASINI
|
Re: Loc de intalnire skoda
pai snagov ilfov inseamna parcarea din snagov am inteles ca este o parcare pe acolo destul de mare nu am vazut locul, iar A2 in parcarea cu politia:lol:
|
Re: Loc de intalnire skoda
Multumim pt initiativa cu pollul, poate asa o sa mai inainteze lucrurile si chiar o sa ne intalnim. Glumeam...
Este un pas inainte si eu sper sa vina cat mai multa lume. Incerc sa vin si eu dar nu promit inca. PS>vad ca se inchide votul pe 15VI, e o setare default din sistem sau amanam intalnirea? |
Re: Loc de intalnire skoda
nu asa am pus eu ca sa nu se creeze discutii ca unii au putut vota si altii nu
data a ramas pe 8 iunie ora 14 |
Re: Loc de intalnire skoda
Haideti Skodari, votati! E doar intalnirea noastra! Ce asteptati?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:38. |
- Copyright 2026 4Tuning