Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [Vand/Schimb] CoolerMaster Cosmos S (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/78975-vand-schimb-coolermaster-cosmos.html)

Andry 26-05-08 15:15

[Vand/Schimb] CoolerMaster Cosmos S
 
Comandata de la Pc-Coolers, o am sub birou din data de 21.03.2008
Totalul a fost de 790 ron, pentru cine e interesat pot scana factura + poze "la zi". Arata "impecabil" aka "ca noua" :-P

Link review // Link producator

In Ro mai sunt 4-5 carcase precum aceasta, a fost un singur import de dincolo, toate aduse la comanda.

Pret : 700 lei discutabil, astept oferte, deschis si catre schimburi cu difuzoare/amplificatoare auto.

Domiciliez in Brasov.

Contact in acest thread, pe PM, pe Y!Mess ( andry090 ) sau la tel 0754 877 121 . Multumesc.

Andry 28-05-08 18:53

Re: [Vand/Schimb] CoolerMaster Cosmos S
 
up! 680 negociabil !

Andry 03-06-08 21:06

Re: [Vand/Schimb] CoolerMaster Cosmos S
 
600 astazi, am nevoie urgenta de bani !

Andry 17-06-08 17:34

Re: [Vand/Schimb] CoolerMaster Cosmos S
 
Carcasa Coolermaster Cosmos S - 600lei

Contact : 0754 877 121 // Y!Mess : andry090


All times are GMT +2. The time now is 08:07.

- Copyright 2026 4Tuning