Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Skoda tuning (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning.html)
-   -   Dati cu parerea!! (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning/78942-dati-parerea.html)

roby200687 26-05-08 10:17

Dati cu parerea!!
 
2 Attachment(s)
am gasit ceva spoilere dati si voi cu parerea, modelu ala rosu sau ala negru.....daca il iau ala rosu pe fata ramane ala rosu si pe spate :D



http://www.carstylingtuning.com/scri...i.php?IDZ=1945

http://www.carstylingtuning.com/scri...ti.php?IDZ=169

HaRdHouse 26-05-08 10:18

Re: Dati cu parerea!!
 
Eu zic ca ala negru..

roby200687 26-05-08 10:29

Re: Dati cu parerea!!
 
la ala negru atunci nus cum fac fata al asta rosu cobor capota peste faruri si peste grile ... si spatele .. .. iarasi alta probla.... asa shaved imi place :D

HaRdHouse 26-05-08 10:30

Re: Dati cu parerea!!
 
Ala rosu este aiurea...serios acum eu nu mi-as pune asa ceva :)

roby200687 26-05-08 10:33

Re: Dati cu parerea!!
 
mah sincer mie ala orsu imi palce, dar inca astetp pareri :) ... poate fac ceva custom ... dar as ami de groaza sa ma apuc

HaRdHouse 26-05-08 10:35

Re: Dati cu parerea!!
 
:) mai cauta si pe superskoda.com . Poate gasesti ceva mai interesant

roby200687 26-05-08 10:38

Re: Dati cu parerea!!
 
de aici pot s ami le comand eu?? nu stii, mi le trimit ei acasa, cat e transportul??

HaRdHouse 26-05-08 10:38

Re: Dati cu parerea!!
 
Nu stiu detalii de genul asta . Incearca sa le dai un mail si explica-le

Cosmin* 26-05-08 10:40

Re: Dati cu parerea!!
 
frate spoilerul fata la ala rosu e urat, dar spatele arata excelent...poti sa iei bara fata de la ce-a neagra si spatele cu praguri de la ce-a rosie :P

roby200687 26-05-08 10:42

Re: Dati cu parerea!!
 
clar nu se potriveste cea fata neagara cu gurile alea cu cea shaved spate rosie ... CLAR!!!

HaRdHouse 26-05-08 10:44

Re: Dati cu parerea!!
 
Pana la urma o faci cum vrei tu si gata :) cum te simti tu mai bine :D

Erros20 26-05-08 10:45

Re: Dati cu parerea!!
 
Acuma depinde ce model iti place tie ... mai simplu ... sau cu mai multe forme ...
Eu il prefer pe ala negru :)
Succes

roby200687 26-05-08 10:47

Re: Dati cu parerea!!
 
mie imi palce sa fie cat mia simlu... nici al anegru nu e urat..... mai vreau pareri, eventual ceva poze cu ceva fain

getedoi 27-05-08 14:11

Re: Dati cu parerea!!
 
si mie tot ala rosu imi place. ii da o linie placuta. da' daca ti-l pui pe oricare, pierzi orice urma de practicalitate pe care ti-o da octavia :(. eu as pastra octavia macar cu un picior pe pamant :mrgreen:

roby200687 27-05-08 14:17

Re: Dati cu parerea!!
 
no mai datzi si voi o poza sa vedem, poate ma razgandesc.. ma inervez si o fac custom :d


din fibra


All times are GMT +2. The time now is 23:48.

- Copyright 2026 4Tuning