![]() |
Mazda 323 "inflacarata"
8 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6d6a105370.jpg
Mazda 323 "inflacarata" Ce se poate spune despre o masina ca asta? Lasam pozele sa vorbeasca in locul nostru si asteptam verdictul audientei. "Ard in flacari", ar spune Mazda 323, dar nu stim cine arde de invidie cand da ochii cu dansa. Spatele masinii a scapat usor fata de partea frontala, cu priza-i subliniata-n galben si farurile-i escamotabile care se ascund probabil de rusine. |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
nororc cu jantele, altfel era kitch..
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Kitchoasa rau de tot.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
mult prea incarcata si de prost gust,mie nu imi place.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
iecsssss.... oribila sincer
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
naspa aiurea cam nasol
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Cea mai naspa masina de pe aici? Ce dreacu, ma seaca astia care incep sa vopseasca interiorul masini si aici ma refer la bord si prizele alea de ventilatie. Bine ati spus. Un mare KITSCH.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
[QUOTE=Ed_Crane_1983;1549869]https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6d6a105370.jpg
Mazda 323 "inflacarata" nu imi place deloc, mi-ar fii rusine sa ies cu ea pe strada, mai bine o lasa rosie si cu niste flacari subtile pe capota |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Este un kitch tuning.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
bara aia fata parca e un plug de zapada...:lol: de prost gust....:( mai bn o lasau stock;)
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
prea incarcata.. urata de tot, zici ca e dacie 1310 cu bare facute in curte si alte dastea de genu...
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Are numere de Spania... deci trebuia sa va dati seama!
S-a mai discutat si altadata de tuningul spaniol! |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
hmmm...e prea de prost gust ...parerea mea
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Quote:
Oricum au si ei gusturi cand e vb de tunat masini |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
imi lasa un gust amar atat pot spune.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning