![]() |
Problema Salvare Poze
1 Attachment(s)
Am O Problema, cand salvez de oriunde vreo poza mi se salveaza doar bmp si cu numele " untitled.bmp " va rog specialistii an answer :oops:
va atasez o poza ;) |
Re: Problema Salvare Poze
iti propun mozilla firefox. ie este plin de erori si nu merita sa-ti faci nervi cu el din start ;)
|
Re: Problema Salvare Poze
multumesc acum merge :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:29. |
- Copyright 2026 4Tuning