![]() |
Opel va avea un logo nou
1 Attachment(s)
Opel va avea un logo nou
Emblema Opel dateaza din 1963. In luna iulie, Opel va prezenta noua sa sigla, in cadrul Salonului Auto de la Londra. "Fulgerul" se gaseste in stransa legatura cu brandul "Blitz". |
Re: Opel va avea un logo nou
e un pic restilizata
|
Re: Opel va avea un logo nou
ce-i nou este inscriptia "opel", fiind vechiul "obicei" al opelului la masini de acum destui zeci de ani
|
Re: Opel va avea un logo nou
nu e mare schimbare.
|
Re: Opel va avea un logo nou
chiar nu e prea mare diferenta, zic ca nici nu observi daca vezi una pe strada.
|
Re: Opel va avea un logo nou
Nu e mare schimbarea, iar daca asta e versiunea finala, sunt modificari finute, aproape insesizabile pt ochiul neavizat. Nu e ca schimbarea de la sigla Daciei la desfacatorul de bere :D
|
Re: Opel va avea un logo nou
:twisted:tot mai bn ar da cu o grila simpla fara stema:lol:
|
Re: Opel va avea un logo nou
nu e mare diferentza:x
|
Re: Opel va avea un logo nou
nu-i mare diferenta :| in afara de inscriptia opel nu pare cine stie ce schimbare
|
Re: Opel va avea un logo nou
:lol:interesanta in vara voi fi la londra deci la salon merg
|
Re: Opel va avea un logo nou
emblema va fii putin mai mare decat cea normala dar este un pas inainte pt opel
|
Re: Opel va avea un logo nou
arata mai bine...detaliile conteaza:D
|
Re: Opel va avea un logo nou
2 Attachment(s)
ca sa vedeti o diferenta "mai de la distanta".
vechea sigla are cercul mai subtire, iar cea noua cercul mai gros, mai "turtit" pe exterior si mai bombat pe interior. pe scurt, noua sigla e putin mai eleganta si mai aspectuoasa, dar cum a zis cineva de mai sus, numai ochiul avizat distinge |
Re: Opel va avea un logo nou
cand am vazut titlul topicului am zis :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock::shock::shock::shock::shock::shock: .. cum asa ceva?????????????? am fost mult timp fan opel,si inca sunt ...sa isi schimbe emblema pentru mine e ca si cum mi-ar zice ca de maine imi mutileaza copilul ca ii sta mai bine asa ...dar m-am linistit..fulgerasul ramane...nu-i mare schimbare,ba chiar arata mult mai elegant
|
Re: Opel va avea un logo nou
chiar imi place mult. chiar daca nu-i mare diferenta
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:29. |
- Copyright 2026 4Tuning