![]() |
Heidelberg Project by Tyree Guyton
8 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...3cc8c243bd.jpg
Heidelberg Project by Tyree Guyton Creatia lui Tyree Guyton a trecut granita virtualului, ajungand in realitate. Unii au declarat deschis ca "pruncul" lui Tyree Guyton, un artist abstract, e o incursiune in universul necontrolat al kitsch-ului. Se zvoneste ca aceasta masina a fost "proiectul avortat" al unei companii aerospatiale. Costurile de fabricare sunt cat se poate de ridicate, specifica sursele, dar insuccesul masinii de-a dreptul rasunator. Sasiul e imprumutat de la Porsche 911. Creatorul a cerut pe masina o suma ridicola: 1.5 milioane de dolari. "Supercar-ul" cu un singur loc n-a reusit insa sa adune nici 50000 de dolari pe eBay. E chiar atat de urata, incat sa devina instantaneu un esec? |
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
chiar ca e urata,mie unu nu imi place
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Face Parte Din Categoria Celor Mai Oribile Masini Din Lume ....
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
1.5 milioane??????:lol::lol::lol::lol: urata rau
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Dak tot a vrut sa faca ceva gen SF putea macar sa o faca mai cu gust . Cine sa dea 1,5 mil pe asa ceva ...
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
doar un mosh excentric si colectionar s-ar putea sa o cumpere
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
e urata rau..si-a luat mare teapa ala.
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Ala care a dat si 7 milioane de euro pe acel Ferrari :) Ar trebui sa ii spunem de aceasta masina. Ca sa raspund la ultima intrebare a primului post, DA ! Este ! :)
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
si ma plimb cu ea prin park ca prin alta parte sunt gropi
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Nu as spunde ca e urata as spune ca e hidoasa!
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
scaunul face toti banii :D .
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
e prea de tot, chiar ca zici ca e o masina de pe luna, macar de avea nu stiu ce performante sa ii faca forma asta si doar cu un loc!
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
o mai costa vreo 500000euro shi chederul de pe usa, de aia nu l-au pus.
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Pretul nu se justifica parerea mea. Masina aia are pe langa sasiul imprumutat probabil si multe alte componente de pe la alte masini precum motorul, sitemul de franare etc. Deci ce ar fi unic la e doar exteriorul care e ingrozitor.
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
zici ca e lovita intro parte plus ca e si extreeeeeeeemmmm de urata daca ar scoate 10 mii de dolari pe ea e ceva
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning