Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slatina (https://forum.4tuning.ro/440-slatina.html)
-   -   Intalnire slatina... (https://forum.4tuning.ro/440-slatina/78329-intalnire-slatina.html)

meme 15-01-09 20:35

Re: Intalnire slatina...
 
ok. vin si eu sambata sa vad amploarea ;)

Luchian_maxi 15-01-09 21:20

Re: Intalnire slatina...
 
Cati membri sunteti in Slatina din Insomnia ?

meme 16-01-09 07:43

Re: Intalnire slatina...
 
in Slatina - niciunul. Din Slatina am fost 2. Acum sunt doar eu.

cryssl 16-01-09 09:13

Re: Intalnire slatina...
 
Te asteptam meme ..poti sa dai un add pe crys_sl sa discutam acolo restul ..

DannyKid 17-01-09 17:00

Re: Intalnire slatina...
 
Salut baieti...ce spuneti...de o MEGA intalnire?:)) sa veniti voi la valcea?:D
Cred ca ar iesi ceva frumos :-P
Asta seara la ora 20:00 avem si noi intalnire....:D
Daca vreti..am inteles ca azi e si la voi...poate va repeziti la valcea :D

david_david 17-01-09 17:04

Re: Intalnire slatina...
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 1988999)
Salut baieti...ce spuneti...de o MEGA intalnire?:)) sa veniti voi la valcea?:D
Cred ca ar iesi ceva frumos :-P
Asta seara la ora 20:00 avem si noi intalnire....:D
Daca vreti..am inteles ca azi e si la voi...poate va repeziti la valcea :D

Dany, ms fff mult de invitatie, dar azi am aflat de niste mici probleme cu clubul si noi, ca si club(NoSpeedLimit) nu ne putem prezenta asta seara. Daca sunt doritori sa vina individual...e ok...nu am nimic impotriva. Cu alta ocazie va onoram cu prezenta cu cea mai mare placere. da-mi un PM cu nr tau de tel si id si vb mai multe

cryssl 17-01-09 17:17

Re: Intalnire slatina...
 
Mai am si eu o precizare de facut.. toata treaba despre intalniri /curse si alte prosti se discuta pe privat sau pe messenger....deoarece pe internet au aparut multe articole gen"ccurse in slatina" si nu vrem asta..

DannyKid 17-01-09 17:30

Re: Intalnire slatina...
 
Quote:

Originally Posted by david_david (Post 1989014)
Dany, ms fff mult de invitatie, dar azi am aflat de niste mici probleme cu clubul si noi, ca si club(NoSpeedLimit) nu ne putem prezenta asta seara. Daca sunt doritori sa vina individual...e ok...nu am nimic impotriva. Cu alta ocazie va onoram cu prezenta cu cea mai mare placere. da-mi un PM cu nr tau de tel si id si vb mai multe

Ok ...ti`l trimit imediat si nr si id ...
Dar m`am gandit ca si voi din Slatina si noi din Valcea....sa ne cunoastem toti...mai ales ca voi sunteti cu NSL si noi din Valcea cu MR ( eu nu ma pot considera din MR deoarece inca nu am 18 ani si nu am masina personala..dar pe viitor...nu se stie :-P ) si sa facem ceva frumos...doritori vad eu ca sunt :-P
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 1989046)
Mai am si eu o precizare de facut.. toata treaba despre intalniri /curse si alte prosti se discuta pe privat sau pe messenger....deoarece pe internet au aparut multe articole gen"ccurse in slatina" si nu vrem asta..

Da asa este....am vazut ce mi`a aratat Criss pe messenger..niste nenoriciti de copii !!!! :rolleyes2 - asta din ce am vazut acolo !

Numai bine la toata lumea...la cat mai multe intalniri :))
Si nu va speriati daca vin baietii colorati in rosu/albastru ....daca nu sunteti pe strada si sunteti pe alte parti...si nu va face nimeni reclamatie ca sunteti pe proprietati private...nu au ce sa va faca :))))

GABORW 18-01-09 12:26

Re: Intalnire slatina...
 
Am cam lipsit!!data asta..a intervenit ceva urgent si a trebuit sa plec.Si tocmai azi am rezovat..:sad:

DannyKid 24-01-09 10:09

Re: Intalnire slatina...
 
Salut baieti...
Doriti deseara sa veniti la VL la intalnire? :-P

trafy-vr6 24-01-09 10:10

Re: Intalnire slatina...
 
deci facem o miscare frumoasa la valcea ? o samantza ceva:P nu neaparat seara

cryssl 24-01-09 10:13

Re: Intalnire slatina...
 
Am mai vorbit cu Danny..nu are rost..mai mult e drumul..daca e sa fie la un eveniment sa fiti mai mult ca siguri ca o sa fim prezenti..dar momentan ne pare rau :(..distanta e mare/vremea nu prea buna si criza financiara in floare...

trafy-vr6 24-01-09 10:15

Re: Intalnire slatina...
 
oke crys`ule:P pe tine oricum te astept la valcea ca mi`e sete:P

p.s: matiu se face ca a uitat de berea aia :)))

matiu13 24-01-09 11:16

Re: Intalnire slatina...
 
care bere boss?am sa dau vreo bere si nu stiu eu nimic?te astept in Slatina si iti dau o naveta,din partea mea,ptr tine;)

trafy-vr6 24-01-09 11:19

Re: Intalnire slatina...
 
:P ce mai faci boss ? care mai e viata ta ?


All times are GMT +2. The time now is 10:30.

- Copyright 2024 4Tuning