![]() |
DESPRE ZIUA MEA!!!
Nu stiu cum sa incep pentrut ca ce ati facut voi pt mine aseara a fost ceva SPECIAL ,atmosfera ,focurile de artifici de pe cer(care au durat ma i mult de 20 min).,barnauturi,motoare duse in limitare si mai presus de toate PREZENTA VOASTRA alaturi de mine cand am inplinit 26 de ani.
In viata mea am trait putine momente frumoase cu adevarat dar aseara mam simtit ce l mai fericit om de pe pamant cand am vazut baietii mei (numa i pui de lei)care ma inconjurau si strigau ,,LA MULTI ANI ..........sau MICUTZU ESTE NR.1,ETC.,,.Nu sunt un sentimental de obicei dar aseara mi au dat lacrimile ca la un copil mic sincer nu imi venea sa cred ca mi se intampla mie si mi am spus oamenii astia chiar ma IUBESC,TIN LA MINE....!!! Vreau sa multumesc celor care au venit la ziua mea : RAZVAN-RAZ CRISTINA TOBA MONICA BARZA FUGU LAURA CALIBRA CALU JABA GSI TANO BOGDAN-SKODA(SOTIA SI PUIUL LOR) DOG(SOTIA) COSTIN-NOS(IUBITA LUI) CRY(IUBIAT LUI) GEO-YDT(BOMBONICA) BEU BNP HOLIGANU ROBERT(WACHI RACERS SI TOVASUL LUI) FMD CIF DUB(IUBITA LUI) BPR PEPI(IUBITA LUI) RUSU(IUBITA LUI) ZXZ(MINI RALLI) JKV BUBU CRAIOVA(IUBIATA LUI) FLORICA ANCA CIPI(IUBITA LUI) SANTOS ADI WRX RAUL NOS(FRATELE LUI) JOHN CATALIN GOLEA DAN EMINEM(IUBITA LUI) SI MA I SUNT MULTI DE CARE ACUMA NU IMI ADUC AMINTE DAR SPER SA MA IERTATI SI SA MA INTELEGETI CA AM ASA O STARE DE ....... :wink: VA MULTUMESC SI VA IUBESC!!! CU RESPEKT MIKUTZU!!! |
Sa ne traiesti...
Bravo fratioare, aseara a fost super marfa si ai vazut ca e si lume care tine la tine si ... a iesit HAOS, IURES, cum vrei sa-i spui.. :twisted: Imi pare rau ca am DSD-u la reparat ca il \"lesinam\" acolo putin pt tine ca stii ca e placerea mea... Ce sa mai, nu mai am cuvinte... Te-am pupat si stii ce zicea lumea aseara de il.... asa ca intra in paine ca suntem nerabdatori.. :drunk: :dance:
|
9 Attachment(s)
A fost un eveniment super reusit, iar locatia de vis, in mijlocul padurii...
Sa fi sanatos MICUTZU si sa ai putere de munca... Te pup!!!! |
8 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: |
9 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: |
9 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: |
8 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: |
9 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: |
8 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: |
5 Attachment(s)
Invitati de onoare, prietenii de la NSL Club Romania...
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: |
merci dogule pt poze si pt musique ;)
|
2 Attachment(s)
A fost frumos, a fost super...
|
SUUPER TARE!!!!
MULTUMIM PENTRU TOT MICULE!!! A FOST SUPER! AI FOST SUPER!!! S-ALTA DATA S-ALTA DATA.... URMEAZA PESTE CATEVA ZILE... 1 AN MR... DECI O ALTA ZI DE SARBATORIT GRAV!!! TE PUP DULCE |
auzi... dar si azi toata ziua e ziua ta... nu continuam??? undeva...cumva???? hai???
|
Re:
Imi pare ffff rau ca nu am putut fii prezent(neste obligatii),inca o data LA MULTI ANI si TOT ce iti doresti. :bunch: :flower:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:34. |
- Copyright 2026 4Tuning