Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 2 - Edition One :D (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/78103-golf-2-edition-one.html)

ruller 18-05-08 17:06

Golf 2 - Edition One :D
 
6 Attachment(s)
mi-am luat golf2 ..frumos foc..;)..

-Motor 1.8 gti 8v,..admisie+evacuare+filtru sport...120 de cai
-Jante pe 15 albe :D
-Culoarea:albastru indigo
-servo
-Stopuri Hella
-Faruri de jetta
-toba sport(dar are o gaura pe mijloc,trebuie remediata problema)
-arcuri+telescoape sport FK
-volan Momo corse :D misto
-2 usi
-trapa
-computer bord
-Cv muzica pe acol.. :D
-Abs..
si alte minuni:D..


Cateva poze cu masinuta..astept pareri ;)

crywolf 18-05-08 17:27

Re: Golf 2 Edition One :D
 
Asta era la vanzare pe 4T la BAZAR. Faina masina, si mie imi cam curgeau ochii dupa ea, dar nu e inmatriculata...in rest...ce sa spun, supe faina.

ruller 18-05-08 17:32

Re: Golf 2 Edition One :D
 
dap era la bazar..:) e pericol masina :D Trage de rupe GTI-ul ala mic :shock:

MC 8)

vdub 18-05-08 17:37

Re: Golf 2 Edition One :D
 
s-o stapanesti sanatos.
foarte frumoasa masina. las-o asa, sa nu-i faci nimik la fatza ca e supeeer.


brgds,
edi

ruller 18-05-08 17:55

Re: Golf 2 Edition One :D
 
mc frumos edi...pai si mie imi place tare mult cum arata :D..si clar si cum merge ...nu cred ca voi schimbat fata..la inceput m-am gandit sa-i pun faruri cu angel eyes rotunde...si grila fara emblema..dar imi place si asa cu farurile de jetta :)...
pai in viitor..vreau sa-i trag o folie neagra pe geamuri,o inchidere centralizata + poate o alarma si un parasolar pe parbrizul fata ...alb cu scris albastru cum e masina Golf GTI.si cam atat ptr inceput ;)

*-_Speed_-* 18-05-08 18:03

Re: Golf 2 Edition One :D
 
Foarte frumoasa masina, sa ia parte de ea si la cat mai multi km fara probleme;).

ruller 18-05-08 18:23

Re: Golf 2 Edition One :D
 
mc fain :D

dubmaniacks 18-05-08 20:09

Re: Golf 2 Edition One :D
 
f.bine arata masina.sa ai mare grija de ea. la vara poate le alergam impreuna ;)

vacaroz 18-05-08 22:25

Re: Golf 2 Edition One :D
 
frumoasa masina.e aproape ca a mea decat ca e alta culoare.o mica intrebare, vad ca scaunele sunt de golf normal nu de gti.sunt schimbate ?oricum belea masina

EUGEN_ZIM 19-05-08 12:35

Re: Golf 2 Edition One :D
 
Fara suparare..masina e ok; da de unde sti ca e EDITION ONE?

Multa bafta cu masina.

ruller 19-05-08 15:41

Re: Golf 2 Edition One :D
 
1.scaunele nu sunt de gti ptr ca masina nu e Gti de la mama ei:)..din cate vad prin brief a fost 1.3 :D..dar ce conteaza ce a fost ?:)
2.Edition one ...nu sunt sigur ..asa mi s-a zis.. :) acuma edition one..sau nu dar imi place masina :)

EUGEN_ZIM 19-05-08 15:48

Re: Golf 2 Edition One :D
 
Edition one l-essence--vezi ce sa pus pe edition one..si ce optiuni a avut.
http://golfstory.free.fr/php_photos/...EditionOne.php

Masina e ok .

ruller 19-05-08 17:35

Re: Golf 2 Edition One :D
 
mc eugen..pai dotarile alea le am si eu :rolleyes2

HoricutzWSR 19-05-08 22:45

Re: Golf 2 Edition One :D
 
foarte frumoasa masina,mor dupa faruri/grila aia :X...dar iti trebuiesc neaparat niste jante mai mici si mai late (recomand SteffanRS)

in rest masina e misto rau,s`o folosesti sanatos si sa aveti grija unu de altu :)

bobby_gsi2 19-05-08 22:53

Re: Golf 2 Edition One :D
 
Quote:

Originally Posted by EUGEN_ZIM (Post 1541170)
Fara suparare..masina e ok; da de unde sti ca e EDITION ONE?

Multa bafta cu masina.

Inca o mica completare......daca nu cumva ma insel....motorul "mic" de gti nu are 90 de cai serie? Ti-ar mai trebui ceva mai mult decat ce ai enumerat tu ca sa ajungi la 120 de cai cat ai declarat. Daca nu ma insel....sigur stiu si raspunsul tau...o sa imi spui ca asa ti-a zis proprietarul de la care ai luat-o....el poate a vrut sa isi vanda marfa. Una peste alta masina e belea......nu ar trebui sa ii schimbi nimic.....poate doar folie ca ai amintit de ea....e mai frumoasa simpla decat impopotanata.Bafta


All times are GMT +2. The time now is 16:22.

- Copyright 2024 4Tuning