Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   Vand intercooler... (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/7810-vand-intercooler.html)

Cipin-KUS 04-09-05 03:51

Vand intercooler...
 
2 Attachment(s)
Ce se vede...120 euro nr de tel 0788632314 - Ciprian

Bizonul 05-09-05 18:57

1 Attachment(s)
frate,se potriveste pe un PEUGEOT BOXER???..am un tovaras care vrea si nu stie dak merge... :idea: ..a,inca ceva..cu cat creste puterea motorului??

masina>>....

Cipin-KUS 08-09-05 22:41

salut...
 
de pus poti sa-l pui pe orice masina turbo(teoretic)...daca nu vine la diametrul furtunelor....se pot face ajustari sa vina....iar de putere nu pot sa-ti spun decat ca un intercooler mai mare iti raceste aerul care intra in admisie mai bine si iti trage motorul mai bine....cata putere iti da nu stiu sa iti zic....da-mi un telefon si iti mai explic

Cipin-KUS 12-09-05 01:43

....
 
up

yknot 12-09-05 09:44

un schimb nu te intereseaza?..... un intercooler de audi benzinar turbo, are intrerea si iesirea pe aceiasi parte.... eu vreau sa fie opuse...


All times are GMT +2. The time now is 20:58.

- Copyright 2026 4Tuning