Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   cupe si renume ptr satu mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/78091-cupe-renume-ptr-satu.html)

nistea mircea 18-05-08 14:54

cupe si renume ptr satu mare
 
sal iubituri ai tuningului am facut acest thread ca pe el sa punem de acum in colo toate cupele ce sau castigat pana acum si de acum in colo ptr Satu Mare sa ne putem mandri cu ele si cu cei ce au muncit ptr ele sa vada toti ca si noi ne pricepem la ceva. De aceea rog pe toti cei care mai au poze de la alte evelimente si care au mai casticat sa posteze aici. ms mult

nistea mircea 18-05-08 15:23

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
4 Attachment(s)
Baia mare 2005 14 august THE BEST SOUND masina OPEL ASTRA G nr SM 04 NTT.proprietar Nistea Mircea

nistea mircea 18-05-08 15:33

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
6 Attachment(s)
Baia Mare 2008 .11 mai BEST PAINT masina AUDI nr SM 05 PNJ proprietar Nistea Mircea

szambi77 30-05-08 09:44

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
Bah da voi nu mai scrieti aici nimica ?!?

gergo 01-06-08 14:53

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
Mie mi se pare, cu părere de rău, că in Satu Mare nu prea se mai face nimic in domeniul tuning. Sau dacă se face, nu este organizat.

-masini noi modificate, in afara de cele vazute mai sus, nu sunt
-NoLimits Racing Team, nici o activitate in ultimul timp. Ati plāns zile şi nopţi pe forum că nu se face nimik, că nu este eveniment. Am făcut, n-aţi venit.

Sunt destul de pesimist :(

13tsp 06-06-08 01:14

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
DIn pacate are dreptate Gergo,din Satu Mare si la tuning showul tocmai terminat,doar masina lui Mircea a stat in fata pintre automobilele expuse din orasul nostru:(,cu aceasta cale tin sa-l felicit pe Mircea pentru faima adusa orasului nostru cu aceste 2 masini:)

juana_man 06-06-08 09:31

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
Quote:

Originally Posted by gergo (Post 1564946)
Mie mi se pare, cu părere de rău, că in Satu Mare nu prea se mai face nimic in domeniul tuning. Sau dacă se face, nu este organizat.

-masini noi modificate, in afara de cele vazute mai sus, nu sunt
-NoLimits Racing Team, nici o activitate in ultimul timp. Ati plāns zile şi nopţi pe forum că nu se face nimik, că nu este eveniment. Am făcut, n-aţi venit.

Sunt destul de pesimist :(

stiai bine ca eu nu o sa particip dar au fost ceilalti....care vau ajutat de exemplu

nistea mircea 22-06-08 14:23

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
9 Attachment(s)
AUTO TUNINGSHOW 2 Satu mare 25 mai 2008
LOCUL 1 pentru BEST INTERIOR
LOCUL 2 pentru BEST PAINT
MASINA binenteles aceiasi AUDI SM 05 PNJ NISTEA MIRCEA

Dracushor 22-06-08 14:53

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
Felicitari Mircea!
La Oradea o sa te prezinti???

13tsp 22-06-08 16:49

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
felicitari domnule,inca o data s-a aratat cata munca si cati bani s-au investit in masina asta,foarte frumos,bafta la oradea daca mergi;)

nistea mircea 24-06-08 18:23

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1606028)
Felicitari Mircea!
La Oradea o sa te prezinti???

sper ca da dar eu plec la barcelona in 26 06 si daca se anunta dintre preteni careva are sa fie acolo

Dracushor 25-06-08 15:37

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
Adika doar masina va fi acolo?

gergo 07-07-08 22:50

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
2 Attachment(s)
Cupe şi renume pentru Satu Mare, veşti bune pentru pasionaţii automobilismului: colegul nostru, Vajda "Subaru" Zsolti probabil de aceea nu prea a mai activat cu bolidul său de stradă deoarece au fost īn pregătiri intense cu juniorul: Vajda Andrei, pilotul de deschidere a multor evenimente (AutoTuningShow 1 şi 2), este licenţiat īn Campionatul Naţional de Karting, competiţie omologată FIA, după două etape fiind liderul clasamentului īn grupa PUFO.

Attachment 584863

Pregătirile intense al echipei sătmărene Go!Kart Team au dat rezultate: in acest weekend, la etapa naţională de la Tārgu Secuiesc, tānărul de 8 anişori a īnregistrat īncă o victorie, la etapa de duminică cāştigānd cu un avans considerabil de cca 200 de metri īn faţa celorlalţi concurenţi. Astfel, Andrei şi-a consolidat poziţia de lider al campionatului, cu un avans de 10 puncte.

Attachment 584862

Felicitări pt Andrei&Go!Kart Team

Dracushor 08-07-08 00:11

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
Am vazut ca si la TS 1 si 2 a fost un adevarat talent, are un viitor in acest domeniu

nistea mircea 08-07-08 11:37

Re: cupe si renume ptr satu mare
 
felicitari ptr andrei si asteptam in continuare rezultate cat mai bune


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2024 4Tuning