Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AMERICANE (https://forum.4tuning.ro/399-americane.html)
-   -   Pontiac Firebird Targa(T Top) 1991, acte Ro, vand intreaga/piese/acte-dezmembrez (https://forum.4tuning.ro/399-americane/77989-pontiac-firebird-targa-top-1991-acte-ro-vand-intreaga-piese-acte-dezmembrez.html)

USA1 16-05-08 22:30

Pontiac Firebird Targa(T Top) 1991, acte Ro, vand intreaga/piese/acte-dezmembrez
 
8 Attachment(s)
Vand Pontiac Firebird Targa(T Top) semi cabrio, 1991, 3,1L, V6, MFI, AC, airbag sofer, faruri escamotabile, geamuri+oglinzi electrice, inchidere centr, deschidere hayon la buton, eleron, jante aliaj,volan reglabil,tempomat, cutie automata cu overdrive, acte Ro,CI, stare buna, necesita revopsire-e matuita,vand intreaga sau orice piese/acte-dezmembrez. ***Aduc piese americane noi si manuale de reparatii din SUA pentru masini americane din anii 1960-2005, la comanda in 10-30 zile. *** Vand piese americane SH pt masini din anii 1960-2000. Tel. 0744/826483, id mess: tcgi2000 (@yahoo.com)

filip_pine 03-05-12 23:56

Re: Pontiac Firebird Targa(T Top) 1991, acte Ro, vand intreaga/piese/acte-dezmembrez
 
salut, ai vreun parbriz pentru un Ford Probe GT Model American 1994 ? mersi...


All times are GMT +2. The time now is 02:35.

- Copyright 2026 4Tuning