![]() |
Becker Mexico Pro cd
Ce parere aveti despre acest cd-player? Este exlusivist si il monteaza si pe ferrari si lamborghini.
|
Becker e super firma din cate stiu eu si banuiesc ca si asta o fi super performant dar din punc de vedere al design ului nu ma incat absolut deloc! Nu e deloc pe gustul meu.E pt purtatorii de FRAC :P Dar de ce intrebi??? :P
|
Sunt curios sa stiu si parerea altora. Si dupa parerea mea designul este prea clasic dar am auzit un sony black panel(care-l aveam inainte) si becker pe aceleasi difuzoare si te asigur ca becker-ul are o calitate a sunetului extraordinara plus ca bass-ul pe subwoofer era total diferit la becker. era mult mai sec, nu avea ecoul bassului de la sony. Dupa mine becker-ul are pretul un pic cam exagerat dar daca vrei un sunet clar(cristal) poti merge sigur pe becker. Pe de alta parte nu se asorteaza cu o masina tunata. Cred ca nu degeaba echipeaza ferrari.
|
Dap... ai dreptate ! Peste sony oricum sunt toti :P :lol: Oricum te cred ca se auzea belea,incontestabil !!! Eu mi am dat cu parerea doar pt design :ciggy:
|
Asta da comparatie... Sony vs Becker :evil_laug
|
Faceam comparatie intre un Black Panel si Becker si din cate stiu eu black panel-ul era aproape in varf de gama la sony. Pretul intre ele fiind apropiat
|
Glumeam.... :P Dar oricum Sony, in car audio, nu are termen de comparatie :)
|
Corect GYM....sunt cele mai frumoase aparate proaste, ca sa zic asa. :P
|
Re: Becker Mexico Pro cd
Tocmai asta este superb la Becker Mexico 7948...designul, vintage style, ce bine i-ar sta in bordul clasicelei mele in devenire(actualmente youngtimera`) off :D
Pacat ca i-au pus navigatie pe el... |
| All times are GMT +2. The time now is 01:16. |
- Copyright 2026 4Tuning