![]() |
Cursa 12 septembrie !!! Info !!!
Stefan nu ai putea sa dai nishte informatii despre cursa !!!
|
Pana la urma care este data? 12 sau 18? :roll:
|
eu stiu ca e pe 18! heparu mai treci pe la intalniri :P
|
si n primu rand ziua de 12 cade luni si tot atunci incepe scoala :((
|
si gradinita tot pe 12 :twisted:
|
In momentul de fata este data de 18. In functie de cum strang sponsorizarile va fi pe 18 sau cu ceva decalaj.
|
mai heparu!
nu deruta lumea |
pregatiri
imi dati emotii ! cu ocazia asta dau si eu costumu la curatzat si imi lustruiesc pantofi !! pana pe 18 e gata ! daca era 12 veneam in adidasi !
|
cursa
Mda vrei sa inchiriezi si o limuzina sa poti veni? :) joking
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:28. |
- Copyright 2026 4Tuning