Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare mono si multicanal (https://forum.4tuning.ro/387-amplificatoare-mono-multicanal.html)
-   -   ce sa fac (https://forum.4tuning.ro/387-amplificatoare-mono-multicanal/77634-fac.html)

Aditzu1603 14-05-08 00:02

ce sa fac
 
2 Attachment(s)
am si o problema, am luat o statie CRUNCH si un subwoofer JBL si UN mp3 ALPINE. totate bune.... statia e de 300 rms si sbw de 250 rms am facut totate legaturile tot ce era de facut si merge dar nu se aude f bine...
CAND IL DAU TARE SBW SE AUDE DIN CE IN CE MAI INCET... CE E DE FACUT? IN LOC SA SE AUDA MAI TARE EL PARCA SE DA SINGUR MAI INCET DISPARE SUNETU DE BASS SI SE AUDE SPART URAT....

joe_infect 14-05-08 02:51

Re: ce sa fac
 
poate fi foarte multe lucruri , eu cred ca problema vine de la cablu de alimentare .... cel mai sigur daca meri la o firma care se ocupa cu instalatii car audio si ei iti verifica toata instalatia ;)


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning