![]() |
ce sa fac
2 Attachment(s)
am si o problema, am luat o statie CRUNCH si un subwoofer JBL si UN mp3 ALPINE. totate bune.... statia e de 300 rms si sbw de 250 rms am facut totate legaturile tot ce era de facut si merge dar nu se aude f bine...
CAND IL DAU TARE SBW SE AUDE DIN CE IN CE MAI INCET... CE E DE FACUT? IN LOC SA SE AUDA MAI TARE EL PARCA SE DA SINGUR MAI INCET DISPARE SUNETU DE BASS SI SE AUDE SPART URAT.... |
Re: ce sa fac
poate fi foarte multe lucruri , eu cred ca problema vine de la cablu de alimentare .... cel mai sigur daca meri la o firma care se ocupa cu instalatii car audio si ei iti verifica toata instalatia ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning