![]() |
Caut si eu niste poze ...
Caut si eu niste poze cu cele 4 calibra de BH ...rosie galbena gri si albastra parca......care au paintjoburile alea super tari ...pls!!
o as sterg eu topicul dupa c fac rost d ele poate ma ajuta cineva ... si parca mai era un 206cc un wv polo si un bmw ....tot de BH daca are cineva poze cu ele !! ...va rog sa le puneti aici! Multumesc!! |
6 Attachment(s)
astea sunt o parte din masini ...da vreau poze din alte unghiuri...mai clare....cu cea rosie am destule :)...dar puteti sa mai puneti dk aveti altceva
|
4 Attachment(s)
o sa pun eu niste poze daor cu cele care le am
|
merci man pe astea nu le aveam !! :):peace:
...mai aduceti!! |
de cate ori ma uit la calibra rosie tot frumoasa mi se pare. o stiu pe de rost.
e una din cele mai reusite paint-job-uri de pe la noi |
...vezi k e de vanzare!! ;)
|
Re:
Quote:
|
nice paintjobs...
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:40. |
- Copyright 2026 4Tuning