Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Caut si eu niste poze ... (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/7750-caut-poze.html)

alex_maxx 01-09-05 15:53

Caut si eu niste poze ...
 
Caut si eu niste poze cu cele 4 calibra de BH ...rosie galbena gri si albastra parca......care au paintjoburile alea super tari ...pls!!


o as sterg eu topicul dupa c fac rost d ele poate ma ajuta cineva ...

si parca mai era un 206cc un wv polo si un bmw ....tot de BH daca are cineva poze cu ele !! ...va rog sa le puneti aici!


Multumesc!!

alex_maxx 01-09-05 15:57

6 Attachment(s)
astea sunt o parte din masini ...da vreau poze din alte unghiuri...mai clare....cu cea rosie am destule :)...dar puteti sa mai puneti dk aveti altceva

GolfuletzS 01-09-05 16:02

4 Attachment(s)
o sa pun eu niste poze daor cu cele care le am

alex_maxx 01-09-05 16:22

merci man pe astea nu le aveam !! :):peace:

...mai aduceti!!

aleks 20-10-05 13:23

de cate ori ma uit la calibra rosie tot frumoasa mi se pare. o stiu pe de rost.
e una din cele mai reusite paint-job-uri de pe la noi

alex_maxx 20-10-05 23:44

...vezi k e de vanzare!! ;)

aleks 21-10-05 12:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alex_maxx\"
...vezi k e de vanzare!! ;)

imi place s-o vad... nu mi-as cumpara masina de 10 ani in stadiul asta...

Mustang 21-10-05 12:51

nice paintjobs...


All times are GMT +2. The time now is 15:40.

- Copyright 2026 4Tuning