![]() |
Cumpar URS - BMW E30
Cum suna si titlul cumpar BMW E30 asa:
Neaparat coupe. Serii ok, la caroserie cat si la motor. Nu vreau caroserii cu alte motoare. Deci, ce scrie in acte sa fie si pe masina. Nu vreau urs din germania. Motor de 2.5i nu E, Astept poze si detalii de contact. Eu sunt din Bucuresti, dar de miercuri pana duminica sunt in Oradea, deci 14 mai pana pe 18 mai 2008. Daca exista cineva.. Anuntul suna asa de "amenintator" ca vreau masina si nu caruta. Buget maxim 3500 de Euro. Nu sariti cu oferte gen "super urs, 5000 de euro" ca nu am banii astia. Multumesc si astept oferte. |
Re: Cumpar URS - BMW E30
Uite aici unul care arata destul de bine:(in ce priveste pretul eu zic ca va intelegeti).
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/72894-vand-bmw-e30-ursulet.html |
Re: Cumpar URS - BMW E30
Quote:
Am vorbit cu Lafu', dar nu va fi masina mea, vreau 2.5i Alte oferte, in afara de a ta, mai stii? |
Re: Cumpar URS - BMW E30
|
Re: Cumpar URS - BMW E30
Quote:
|
Re: Cumpar URS - BMW E30
Quote:
@sebaaa Salut, De ce crezi ca nu-mi convine? Sau daca nu-mi convine oricum nu trebuie sa zici asta "e facut la misto topicul". Poate ca am vazut in ultimile 3 luni la ursi, cat n-am vazut in viata mea. Am mers pente 1000 de km, in ultimile 3 luni numai sa vad ursi prin diferite parti ale tarii. Apropo, vezi ca mai am 2 topicuri pe situri romanesti BMW, nu le dau numele decat in PM sa nu fac publicitate. Vezi de cand sunt datate topicurile si apoi da-ti cu parerea. Sunt banii mei, sunt stapan pe ei, stiu ce vreau, nu sunt influentabil si propozitii de genul tau nu-si au rostul, avand in vedere ca nu ai venit cu o oferta. Aici e vorba de un tip care vrea sa-si ia o masina, nu sa chatt-uim. Multumesc. |
Re: Cumpar URS - BMW E30
UPP, astept oferte
|
Re: Cumpar URS - BMW E30
|
Re: Cumpar URS - BMW E30
Quote:
|
Re: Cumpar URS - BMW E30
UPP, inca astept oferte
|
Re: Cumpar URS - BMW E30
http://www2.***********/html/7/6/7/7/937677.php
sau(pakt c e berlina..): http://www2.***********/html/1/5/9/7/901597.php http://www2.***********/html/8/2/3/2/928232.php Mai ai de cautat..nu prea sunt ursi de vanzare.....cel putin ce cauti u. Multa Bafta ! |
Re: Cumpar URS - BMW E30
Quote:
MULTUMESC, am vorbit azi cu B 96 NOS, ma duc azi s-o vad, 2,3 geamuri, coupe, neagra, aer, piele, fara lsd, 4000 de euro negociabil. Sa vedem.. |
Re: Cumpar URS - BMW E30
Ai gasit ceva pana la urma?
Te-am vazut si pe celelalte forumuri si am vorbit si acolo parca. Trebuie sa ai rabdare, se vand mai rar ursii |
Re: Cumpar URS - BMW E30
1 Attachment(s)
mai multe detalii pe mess la [email protected] sau la 0728777434
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:15. |
- Copyright 2026 4Tuning