Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   aduc masini ! (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/77375-aduc-masini.html)

bimmeru' 11-05-08 21:59

aduc masini !
 
Pentru persoane interesate de a achizitiona o masina inscrisa in Bulgaria, cu asigurare, revizie tehnica , procura speciala pentru a circula in Romania + contract vanzare - cumparare.
Asiguram in Bulgaria , traducator + notar pentru finalizarea actelor.

Orice tip de masina
Preturi incepand cu 2000E

Pentru mai multe detalii, sunati la numarul 0724805203
Contact: [email protected]

bimmeru' 13-05-08 12:59

Re: aduc masini !
 
Up !

0724805203

bimmeru' 15-05-08 07:42

Re: aduc masini !
 
0724805203

ANM 16-05-08 15:05

Re: aduc masini !
 
m-ar interesa opel vectra a/b opel astra G..cat de ieftine imi gasesti?vin sa le iau personal, tu doar sa-mi spui unde sunt...

bimmeru' 18-05-08 01:08

Re: aduc masini !
 
Quote:

Originally Posted by ANM (Post 1537197)
m-ar interesa opel vectra a/b opel astra G..cat de ieftine imi gasesti?vin sa le iau personal, tu doar sa-mi spui unde sunt...

cel mai bine vorbim la telefon , ce si cum... ca asa e mai greu...

Salut

janu` 19-05-08 20:13

salut
 
auzi la 3500-4000 cu tot cu acte gasesc golf4,passat,sau opel astra? si din ce ani?

bimmeru' 20-05-08 00:23

Re: salut
 
Quote:

Originally Posted by janu` (Post 1542033)
auzi la 3500-4000 cu tot cu acte gasesc golf4,passat,sau opel astra? si din ce ani?

salut, golf 4 daca, caut bine gasesc unu cam pe la 5000 mii da mai vechi...
sapt. trecuta am luat un opel astra din 98 , 2.0 DTI cu 4500 ... dar daca caut gasesc... dar cel mai bine vb la telefon ;)

salut

alex0406 20-05-08 13:58

Re: aduc masini !
 
sal..ma intereseaza un bmw e30 coupe motor 2000-2500cmc...gasim p'acolo ceva? pe la ce bani?

bimmeru' 20-05-08 15:20

Re: aduc masini !
 
Quote:

Originally Posted by alex0406 (Post 1543397)
sal..ma intereseaza un bmw e30 coupe motor 2000-2500cmc...gasim p'acolo ceva? pe la ce bani?

Salut, eu acum trimit un mail Bulgarului, si cred ca mai pe seara iti dau raspunusul ;)

ms salut

bimmeru' 20-05-08 15:25

Re: salut
 
scz de dublu post

alex0406 21-05-08 01:31

Re: aduc masini !
 
ok....astept un raspuns

bimmeru' 22-05-08 19:26

Re: aduc masini !
 
Quote:

Originally Posted by alex0406 (Post 1544900)
ok....astept un raspuns

Salut, am vb in Bulgaria, si momentan nu are nici-un e30.... dar cauta... in caz , ca gasesc ceva te anunt.

Salutare !

bimmeru' 25-05-08 22:58

Re: aduc masini !
 
Apelati cu incredere !

Seriozitate maxima...

0724805203

ANM 26-05-08 11:41

Re: aduc masini !
 
salut...ia zi ai gasit adresa?:D am vb la telefon da-mi si mie pe privat adresa de la mai multe parcuri:D

bimmeru' 02-06-08 00:35

Re: aduc masini !
 
sus, scuzati am fost plecat din tara .

0724805203


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning