![]() |
Leon 1.8 20v
6 Attachment(s)
Vand Seat Leon 1.8 20v, 125Cp fabrica, filtru sport, toba Remus, suspensie reglabila Koni, 121000 km Reali (carte service, accept si teste), distributie schimbata, ulei si consumabile schimbate. Prima inmatriculare in RO - 18.10.2007. Arata si merge impecabil. Jante aliaj Borbet, 17", goodyear eagle F1 rulate 7000 km, frana disc fata/spate. Climatronic, ESP, TCM, oglinzi electrice, rabatabile electric, incalzite, scaune reglabile pe inaltime, volan reglabil, retrovizoare cu senzor de orbire, senzor de ploaie. Sistem audio cu 8 boxe si magazie de 6 CD-uri. An fabricatie 2001, inmatriculata prima oara in Germania in 2002. Pret 10500 negociabil.
Alte poze la cerere. O vand pt c aa ajuns masina de week end si vreau ceva mai puternic. 0751 014 054 |
Re: Leon 1.8 20v
mitsubishi 3000gt? e la bazar unu negru
|
Re: Leon 1.8 20v
Quote:
*Uitasem sa mentionez: are ABS si servodirectie |
Re: Leon 1.8 20v
6 Attachment(s)
pret nou 10300, NEGOCIABIL
dau si bara fata originala pa langa, inca o mai am. |
Re: Leon 1.8 20v
10100 tot negociabil
anyone? |
Re: Leon 1.8 20v
10000 negociabil
|
Re: Leon 1.8 20v
.....................
|
Re: Leon 1.8 20v
up
ps. se mai vind masini in perioada asta sau toti asteapta noua taxa? accept schimburi cu Calibra Turbo 4x4 inmatriculata sau nu, stare cat de cat buna, preferabil stock, fara defectiuni majore (vreau eventual sa o reconditionez). Negociem la pret. |
Re: Leon 1.8 20v
up...............
|
Re: Leon 1.8 20v
inca un UP si pret nou 9500 in continuare negociabil. haide lume ca nu mai am rabdare.
p.s. nu ma intereseaza variante cu masini de familie asa ca a rog sa nu imi mai propuneti, am scris mai sus cu ce vreau variante Calibra turbo 4x4, preferabil proapat adusa. Merci. Incepand de maine masina se poate vedea in targ la Vitan |
Re: Leon 1.8 20v
....................................
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:50. |
- Copyright 2026 4Tuning