![]() |
Bertone turbo
10 Attachment(s)
Vand Bertone:
- motor 2.0 T - an 2001 - kilometri 98000 - suspensie Koni (4 amortizoare) - arcuri KW galbene fata 0-40mm, cu control al garzii la sol KW albastre spate -20mm - proiectoare - tapiserie piele rosie - scaune incalzite - toba Ragazzon, sunet de OPC, adica ss-it, nimic deranjant, nu se aude cu geamurile inchise - radiocasetofon original cu magazie de 4 cd-uri, in care se pare ca merg doar cd-uri originale sau scrise la viteza ft mica - jante pe 17, cu cauciucuri 215.40.17 spoilerul fata putin julit pe dreapta, mai are nevoie de placute frana spate si distributia de schimbat. toate garniturile schimbate .. aproape toate foarte curata la interior, nu sunt fumator, scaunul sofer putin julit pe stanga, unde e atins mereu cand te urci in masina atinsa usor la pasajul rotii dreapta spate, se poate vedea in foto. farurile au fost schimbate intrucat ea a venit cu niste tiganii d-alea cu ochiuri, la fel si stopurile masina e adusa din Italia in octombrie 2007, inmatriculata definitiv la noi in februarie 2008 masina impecabila pe ansamblu. FARA ACCIDENT telefon: 0722.634.402 yahoo messenger ID: free4wayu Pret: 8700 euro negociabil putin, dar nu prin telefon. nu sun inapoi la bip-uri, nu accept schimburi decat daca imi oferiti e46 320i, 323, 328, pt altceva nu va/ma deranjati. |
Re: Bertone turbo
sa zicem ca accept si schimburi cu e36 frumoase
|
Re: Bertone turbo
pret negociabil, o suta, doua acolo, tot mai las...:d
|
Re: Bertone turbo
daca imi recuperez taxa las si mai mult
|
Re: Bertone turbo
de vanzare
|
Re: Bertone turbo
cititi bine anuntul va rog, nu vreau schimb nici cu Kia, nici cu Passat nici golf, skoda, etc. DOAR BMW sau bani
|
Re: Bertone turbo
mai sus........
|
Re: Bertone turbo
vrei un e 60
|
Re: Bertone turbo
daca mi-l dai la 8500, da:D, nici tu nu citesti bine anuntul? scrie acolo e46 sau e 36 frumoase. fratilor, deschideti ochii
|
Re: Bertone turbo
nu mai vreau schimb, oricum oamenii nu inteleg ce e ala e46 sau e36, vreun ozn probabil...
de azi DOAR BANI, pana pe maxim 15 iunie. apoi garaj pt 3 luni daca nu o dau |
Re: Bertone turbo
2 Attachment(s)
scuzati mizeria de pe presuri, dar e romania
|
Re: Bertone turbo
8000! e bine?
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning