Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Bertone turbo (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/77207-bertone-turbo.html)

OT-34-WAY 10-05-08 15:03

Bertone turbo
 
10 Attachment(s)
Vand Bertone:
- motor 2.0 T
- an 2001
- kilometri 98000
- suspensie Koni (4 amortizoare)
- arcuri KW galbene fata 0-40mm, cu control al garzii la sol
KW albastre spate -20mm
- proiectoare
- tapiserie piele rosie
- scaune incalzite
- toba Ragazzon, sunet de OPC, adica ss-it, nimic deranjant, nu se aude cu geamurile inchise
- radiocasetofon original cu magazie de 4 cd-uri, in care se pare ca merg doar cd-uri originale sau scrise la viteza ft mica
- jante pe 17, cu cauciucuri 215.40.17

spoilerul fata putin julit pe dreapta, mai are nevoie de placute frana spate si distributia de schimbat.
toate garniturile schimbate .. aproape toate
foarte curata la interior, nu sunt fumator, scaunul sofer putin julit pe stanga, unde e atins mereu cand te urci in masina
atinsa usor la pasajul rotii dreapta spate, se poate vedea in foto.
farurile au fost schimbate intrucat ea a venit cu niste tiganii d-alea cu ochiuri, la fel si stopurile


masina e adusa din Italia in octombrie 2007, inmatriculata definitiv la noi in februarie 2008

masina impecabila pe ansamblu.
FARA ACCIDENT

telefon: 0722.634.402
yahoo messenger ID: free4wayu

Pret: 8700 euro negociabil putin, dar nu prin telefon. nu sun inapoi la bip-uri, nu accept schimburi decat daca imi oferiti e46 320i, 323, 328, pt altceva nu va/ma deranjati.

OT-34-WAY 12-05-08 10:06

Re: Bertone turbo
 
sa zicem ca accept si schimburi cu e36 frumoase

OT-34-WAY 14-05-08 16:39

Re: Bertone turbo
 
pret negociabil, o suta, doua acolo, tot mai las...:d

OT-34-WAY 16-05-08 10:20

Re: Bertone turbo
 
daca imi recuperez taxa las si mai mult

OT-34-WAY 18-05-08 16:07

Re: Bertone turbo
 
de vanzare

OT-34-WAY 20-05-08 09:19

Re: Bertone turbo
 
cititi bine anuntul va rog, nu vreau schimb nici cu Kia, nici cu Passat nici golf, skoda, etc. DOAR BMW sau bani

OT-34-WAY 22-05-08 11:55

Re: Bertone turbo
 
mai sus........

tratament 23-05-08 01:43

Re: Bertone turbo
 
vrei un e 60

OT-34-WAY 23-05-08 08:12

Re: Bertone turbo
 
daca mi-l dai la 8500, da:D, nici tu nu citesti bine anuntul? scrie acolo e46 sau e 36 frumoase. fratilor, deschideti ochii

OT-34-WAY 25-05-08 14:07

Re: Bertone turbo
 
nu mai vreau schimb, oricum oamenii nu inteleg ce e ala e46 sau e36, vreun ozn probabil...

de azi DOAR BANI, pana pe maxim 15 iunie. apoi garaj pt 3 luni daca nu o dau

OT-34-WAY 27-05-08 09:33

Re: Bertone turbo
 
2 Attachment(s)
scuzati mizeria de pe presuri, dar e romania

OT-34-WAY 29-05-08 11:12

Re: Bertone turbo
 
8000! e bine?


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning