![]() |
LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
1 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...560237a270.jpg
LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL - Conforme cu standardul de siguranta TUV - Dotate cu sistem GRS si GRS+ pentru mai multa siguranta si o deschidere/inchidere optima a usilor LSD - Pot fi montate in punctele de prindere ale usilor originale Efectul LSD asupra Mercedes-ului CL e imediat si de durata. Usile lambo sunt dotate cu sistemul GRS+ (Guided Roller System), oferind posibilitatea ajustarii acestora. LSD vin cu certificare germana TUV. Instalarea usilor se realizeaza simplu, fara a fi nevoie de modificari sau revopsiri ale caroseriei. Se mizeaza pe imbinarea perfecta, si in acest sens ajuta sistemul de ajustare tridimensionala. |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
Printre cele mai frumoase masini de pe piata ..pacat k pretu e un pic cam exagerat .....la masina ma refer in general ....cat despre lambo ....chiar se potriveste ....
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
Dau bine LSD-urile pe masina.
No comment |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
Arata bine pe CL-u
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
Nu stiu ce sa zic despre "simbioza" asta...pentru mine pare putin fortata desii liniile cl-ului sunt fluide si dau impresia de masina exotica....parca e prea eleganta pt LSD....
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
prea smechera masina nush dak putea sa iasa mai bn un CL
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
si cu usi normale masina arata fantastic... acum nici nu mai am cuvinte..
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
Din punctul meu de vedere, nu arata asa bine. Masina este una sportiva, dar eleganta, nu imi place cum arata aceste LSD pe masina. Parca nu se potrivesc cu liniile fluide ale masinii.
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
usile aste sunt sportive, iar Mercedes-Benz ii sta mai bine lux decat sportivitate. (parerea mea)
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
nimic impresionant...nu-i sta bine la masina cu asa ceva
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
Quote:
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
iti trebuie 2 metri inaltime liberi ca sa deschizi usa deci intru garaj mic nu intri decat pe trapa..
super tare ideea de a le pune in locu celorlalte fara a mai gaurii masina si modifica...presupun ca au un pret special pt posesorii de cl..mie chiar imi place cum arata e ceva unic la o astfel de masina ca kit amg vezi peste tot.. |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
Ar fi fost mai frumos sa se deschida k la Rolls park pe o masina atat de eleganta nu dau chiar atat de bine LSD parerea mea.
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
Quote:
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz CL
E o Bestie cu Aripi :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning