Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Vot final pt parasolar !!!!!! (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/77184-vot-final-pt-parasolar.html)

F_L_R 10-05-08 03:07

Vot final pt parasolar !!!!!!
 
2 Attachment(s)
-Lupta se va da intre cel nou si modelul pe care l am avut pana acum.

DoDo NSL 10-05-08 03:14

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
votat cel nou !

el_ovy 10-05-08 08:09

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
si eu l-as prefera tot pe cel nou :D

DeZaXaT 10-05-08 10:48

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
e mai finutz cel nou ;) dar tot cel vechi ramane baza ;)

dolb 10-05-08 11:09

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
cel vechi !

DONU' 11-05-08 01:49

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
Cel nou! :peace:

F_L_R 11-05-08 01:59

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
-Un scor foarte strans.
-Propun sa tinem pool"ul pana luni la ora 24:00 ca sa avem timp sa le si facem pt cei ce nu au sau au avut si l au dat jos.

morpheusmaster 11-05-08 02:42

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
Cel vechi mi se pare aiurea, fara suparare!!! Cel nou mi se pare fain dar cel al lui HAIu mi se pare THE ONE!!!

dolb 11-05-08 09:12

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1526834)
Cel vechi mi se pare aiurea, fara suparare!!! Cel nou mi se pare fain dar cel al lui HAIu mi se pare THE ONE!!!

pe cel nou l-ai vazut pe vreo masina? ca sa iti dai cu parerea? :) eu l-am vazut pe CZR, venea foarte bine , dar nu stiu cat de bine ar veni pe a mea, sau pe un serie 5 and so on ..

morpheusmaster 11-05-08 13:35

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
Da man...a postat 26WRC o poza si am vazut cum vine...de asta imi dau cu parerea ;). Si am zis doar parerea mea...ca cel al lui HAIu e cel mai pe gustul meu...si asta care o sa iasa acum imi place foarte mult.

F_L_R 11-05-08 23:57

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
-Am hotarat cu Tea si alti membri ai clubului sa NU schimbam parasolarul !
-La cel existent se vor modifica culorile in functie de culoarea masini.
-Este permisa modificarea atat a literelor de baza N S L cat si a celorlalte dar neaparat va fi compus din 2 culori distincte.

MC Mate 12-05-08 16:46

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
io zic k cel mai bun rezultat l-ai fi obtinut intr-o seara cand ne strangem cei mai multi si sa vedem PE MASINI cum da cel mai bine, k asa in poza parasolarul vechi arata diferit de cum arata pe masina.Mie unul imi placea cel cu litere k cel de la HAIu

F_L_R 12-05-08 21:27

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
Quote:

Originally Posted by MC Mate (Post 1529598)
io zic k cel mai bun rezultat l-ai fi obtinut intr-o seara cand ne strangem cei mai multi si sa vedem PE MASINI cum da cel mai bine, k asa in poza parasolarul vechi arata diferit de cum arata pe masina.Mie unul imi placea cel cu litere k cel de la HAIu

-si mie mi place ala .....dar este doar unul....facut la Targoviste...vb cu LMX.

dolb 12-05-08 21:54

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
daca vreti parasolare care au fost facute la tgv, vorbiti cu mine LMX-u are treaba :)

DoDo NSL 15-05-08 14:05

Re: Vot final pt parasolar !!!!!!
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1530262)
daca vreti parasolare care au fost facute la tgv, vorbiti cu mine LMX-u are treaba :)



arata`ne cateva modele ... si baietzii de la Severin au zis ca ei il prefera pe cel de pe HAI...


All times are GMT +2. The time now is 16:41.

- Copyright 2024 4Tuning